Neįgaliesiems

H. Videmontas – geriausias birželio mėnesio A lygos žaidėjas

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą kovoje dėl aukso ir, kaip buvo galima tikėtis, nuošalyje neliko praėjusio sezono rezultatyviausias futbolininkas Hugo Videmontas.

Naudingai rungtyniavęs prancūzas susižėrė geriausio birželio mėnesio žaidėjo laurus, išsiskirdamas tiek efektyviais, tiek efektingais pasirodymais.

28-erių saugas per tris mačus pasižymėjo 2 įvarčiais bei 2 rezultatyviais perdavimais. H. Videmontas pelnė po įvartį akistatose su Marijampolės „Sūduva“ bei Kėdainių „Nevėžiu“, prieš pastarąjį varžovą išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, o dvikovoje su Telšių „Džiugu“ taip pat rezultatyviai asistavo komandos draugui.

Birželio mėnesį žalgiriečiai iškovojo visas tris pergales ir šiuo metu su 41 tašku išsiveržė į priekį „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje.

Per 19 šio sezono rungtynių H. Videmontas yra pelnęs 6 įvarčius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, pagal pastarąjį rodiklį pirmaudamas visoje „Optibet A lygoje“.

„Birželio mėnuo mums buvo labai svarbus – perėmėme iniciatyvą lenktynėse su varžovais ir tapome čempionato lyderiais. Esu patenkintas savo pasirodymais, tačiau man kaip reikiant nesisekė. Dažnai po mano smūgių kamuolys atsimuša į vartų konstrukciją, vėliau dar du kartus tas pats nutiko rungtynėse su „Riteriais“.

Statistiniu atžvilgiu galėjau pasirodyti dar geriau, tačiau toks jau gyvenimas – turiu dirbti, kad tokiose situacijose pasiųsčiau kamuolius į vartus. Mano sužeistas riešas jau gyja, tačiau sunku būti 100 procentų pasiruošusiam, kadangi kamuoja kiti skausmai, ypač kulno“, – apibendrino H. Videmontas.

Prizą žalgiriečiui įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“, „Customprocard“ ir „Vaga“.

„Žalgirio“ saugas“ geriausiu birželio mėnesio žaidėju tapo susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus.

Ant kulnų jam mynė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo puolėjas Nauris Petkevičius ir komandos draugas Francis Kyeremeh. Penketuke taip pat atsidūrė Vilniaus „Riterių“ legionierius iš Venesuelos Angelis Lezama ir „Panevėžio“ gynėjas Rafaelis Floro.

Kovo mėnesio geriausiu žaidėju buvo pripažintas „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Linas Pilibaitis, balandį – „Sūduvą“ jau palikęs Kule Mbombo, o gegužę – rezultatyviausias čempionato žaidėjas N. Petkevičius.

alyga.lt informacija, E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS