Neįgaliesiems

„Hegelmann“ brazilas – geriausias Optibet A lygos liepos mėnesio jaunasis žaidėjas

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa gali pasigirti solidžiu liepos mėnesiu „Optibet A lygoje“.

Nuo vasaros pradžios vis ryškiau pradėjęs rungtyniauti 21-erių brazilas Alexas Souza tapo geriausiu liepos mėnesio jaunuoju žaidėju – tai paaiškėjo susumavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus. A. Souza sulauks lygos rėmėjo sanatorijos „Gradiali“ prizo.

Antrą sezoną „Hegelmann“ klubo garbę ginantis atakuojantis žaidėjas praėjusį mėnesį per 5 mačus pelnė įvartį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Iš viso A. Souzos sąskaitoje šiemet – 21 sužaistas susitikimas, 5 taiklūs smūgiai bei tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Legionierius iš Brazilijos pasidžiaugė įvertinimu ir pridūrė, jog antrame savo sezone Lietuvoje jam pavyko persilaužti.

„Liepos mėnuo mums buvo išties geras, kadangi laimėjome keletą rungtynių ir iškovojome taškų. Komanda tampa vis labiau susikoncentravusi, o aš esu laimingas dėl savo tobulėjimo rungtynėse, kuriose galėjau padėti komandos draugams ne tik pelnant įvarčius, bet ir atliekant rezultatyvius perdavimus. Esame tinkamame kelyje.

Pirmieji metai čia man buvo sudėtingi, nes dar iki galo neprisitaikiau ir nežaidžiau šimtu procentų savo futbolo. Treneriai mane suprato, komandos draugai mano atžvilgiu buvo kantrūs, tad dabar esu labai gerai prisitaikęs ir galiu žaisti šimtu procentų.

Per likusią sezono dalį sieksiu ir toliau daryti, ką galiu geriausio, padėdamas komandai būti turnyro lentelės viršūnėje – su šiuo klubu noriu tapti čempionu“, – pasakojo A. Souza.

Kovą geriausiu jaunuoju žaidėju buvo išrinktas Gargždų „Bangos“ puolėjas Darius Zubauskas, balandį – FA „Šiauliai“ saugas Emilis Gasiūnas, gegužę – į Lenkijos čempionatą persikėlęs buvęs Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas Saidas Hamuličius, birželį – A. Souzos komandos draugas Augustinas Klimavičius.

„Optibet A lygos“ rėmėjo „Customprocard“ liepos mėnesio geriausio jaunojo žaidėjo kortelė brazilui bus įteikta „Hegelmann“ klubo namų rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, kurios įvyks rugpjūčio 28 dieną.

alyga.lt informacija, E. Kniežausko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS