Neįgaliesiems

„Hegelmann Cup 2017“ turnyras sukvietė 400 mažųjų futbolininkų

Sekmadienį Nacionalinės futbolo akademijos maniežas buvo pilnas mažiausių futbolininkų, jų tėvelių ir vaikų futbolui neabejingų žiūrovų. Čia pirmą kartą buvo organizuojamas futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2017“ skirtas vaikams gimusiems 2008 ir 2010 metais.

Turnyre, kurį organizavo Kauno FC „Hegelmann Litauen“ klubas kartu su logistikos įmone „Hegelmann Transporte“ ir Kauno apskrities futbolo federacija iš viso žaidė apie 400 vaikų bei dalyvavo 31 komanda ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio miestų.

Ryte varžybas pradėjo patys jauniausieji – 7 metų berniukai, kurie šauniai praleido laiką 4 futbolo aikštėse ir buvo visi apdovanoti turnyro organizatorių prizais. Šiame turnyre dalyvavo – Vilniaus FM „Spurtas“, Kauno FM „Fortūna“, „Vilkija“ ir po dvi Klaipėdos FM, Kėdainių FK „Nevėžio“, Mažeikių FK „Atmosferos“ bei Vilniaus FK „Granito“ komandas.

Vėliau „Hegelmann Cup 2017“ turnyre varžėsi U-8 amžiaus grupės komandos. Jų iš viso atvyko 20 ir jos buvo suskirstytos į du turnyrus – A ir B.

A turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Baltarusijos – Gardino FC „Neman“ antroji ekipa, kuri finale po atkaklios kovos 1:0 įveikė Vilniaus FM „Spurtą“. Trečioji vieta atiteko Mažeikių FK „Atmosferos“ jauniesiems futbolininkams, kurie taip pat minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Klaipėdos FM „Švyturio“ ekipą.

B turnyre dominavo Kauno miesto futbolo mokyklų komandos. Finale triumfavo SM „Tauro“ komanda, rungtynių pabaigoje pelniusi įvartį prieš FM „Fortūną“. Mažajame finale Vilniaus FM „Žaibas“ 3:0 įveikė Žemaitijos atstovus – Telšių FC „Džiugą“.

„Hegelmann Cup 2017“ turnyro organizatoriai apdovanojo visas komandas, o geriausiems kiekvienos ekipos žaidėjams buvo įteikti prizai.

U-8 (2008 m. gim.) grupės A turnyro galutinė komandų rikiuotė:

 1. Gardino FC „Neman-2“ (Baltarusija)
 2. Vilniaus FM „Spurtas“
 3. Mažeikių FK „Atmosfera“
 4. Klaipėdos FM „Švyturys“
 5. Marijampolės FK „Sūduva“
 6. Rygos FK „Auda“
 7. Gardino FC „Neman“
 8. Kauno SM „Tauras“-3
 9. Klaipėdos FM „Švyturys“-2
 10. Mažeikių FK „Atmosfera“-2

U-8 grupės B turnyro galutinė komandų rikiuotė:

 1. Kauno SM „Tauras“
 2. Kauno FM „Fortūna“
 3. Vilniaus FM „Žaibas“
 4. Telšių FC „Džiugas“
 5. Kauno SM „Tauras“ 2009
 6. „Vilkija“
 7. Kėdainių FK „Nevėžis“
 8. Vilniaus FK „Rabona“
 9. Kauno SM „Tauras“ 2009-2
 10. Kauno SM „Tauras-2“

KAFF.lt informacija; E. Šemioto nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS