Neįgaliesiems

„Hegelmann“ gynėjas S. Odeoyibo: „Turėjau pradėti nuo mėgėjiško lygio ir kilti aukštyn“

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą šį tarpsezonį papildęs gynėjas Samuelis Odeoyibo tapo vienu iš komandos lyderių.

Futbolininkas iš Nigerijos pelnė įvartį „Hegelmann LFF taurės“ finale, tačiau kelias iki to nebuvo rožėmis klotas – prieš keletą metų atvykus į Baltarusiją, jam teko žaisti mėgėjiškame tos šalies lygyje.

„Sunkiausia man buvo pats šokas, kai agentas mane apgavo ir pasisavino pinigus. Aš jau buvau pasiruošęs žaisti, tačiau buvau apgautas. Tai buvo labai keistas laikas, nesupratau, nemokėjau kalbos, nebuvo draugų, šeimos, buvo labai sunkus etapas. Tačiau visa tai praėjo ir dabar jaučiuosi gerai.

Susisiekiau su vienu žmogumi, prisijungiau prie vieno universiteto, tada pradėjau žaisti jo komandoje, tada – mėgėjiškose komandose, tiesiog turėjau palaikyti sportinę formą. Turėjau pradėti nuo tokio lygio ir kilti aukštyn. 

Žaidžiau mėgėjų komandoje, tos komandos vartininko brolis buvo direktorius komandos, kuri buvo ką tik pakilusi į aukščiausią Baltarusijos lygą. Su juo pakalbėjome, pasakiau, kad norėčiau save išbandyti toje komandoje, kad noriu įrodyti savo pajėgumą ir kad man tereikia tik šanso“, – pasakojo S. Odeoyibo.

„Savaitės interviu“ rubrikoje legionierius iš Nigerijos taip pat pakomentavo gautą pasiūlymą iš „Hegelmann“ klubo ir atkarpą Baltarusijoje.

alyga.lt informacija, fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS