Neįgaliesiems

„Hegelmann“ gynybos ramstis – geriausias Optibet A lygoje liepą

Liepos mėnesį Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa įveikė nepriekaištingai ir tą padarė dėka puikios gynybos.

Užtikrintu žaidimu savo aikštės pusėje išsiskyręs vidurio gynėjas Samuelis Odeoyibo, suskaičiavus žurnalistų balsus, buvo pripažintas geriausiu liepos mėnesio žaidėju.

29-erių futbolininkas iš Nigerijos sulauks lygos rėmėjo „Sportpoint“ prizo.

„Hegelmann“ ekipa praėjusį mėnesį visuose keturiuose mačuose džiaugėsi laimėjimais – juose S. Odeoyibo žaidė be keitimų, negavo nė vienos geltonos kortelės, o komanda praleido vos vieną įvartį.

Antrą sezoną mėlynai baltų garbę ginantis nigerietis šiemet per 26 mačus pasižymėjo 3 sykius.

„Galiu pasakyti, kad liepos mėnuo mums buvo pats stabiliausias kaip komandai. Buvome tikrai laimingi dėl rezultatų, nes tai tikrai pakėlė mūsų pasitikėjimą po pirmo ir antro rato nestabilumo.

Manau, kad tiek aš, tiek komanda yra pasiruošusi atiduoti viską ir žengti nuo rungtynių iki rungtynių, jog pasiektume sezono tikslą ir pabaigtume pirmenybes geru stiliumi“, – teigė S. Odeoyibo.

Kovo mėnesį geriausiu žaidėju buvo pripažintas FA „Šiauliai“ saugas Eligijus Jankauskas, balandį – „Panevėžio“ puolėjas Ariagneris Smithas, gegužę – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Mathiasas Oyewusi, birželį laurus susižėrė „Panevėžio“ vartų sargas Vytautas Černiauskas.

alyga.lt informacija, fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS