Neįgaliesiems

„Hegelmann“ klubas turės ir moterų komandas

Nuo šio sezono Kauno rajono FC „Hegelmann“ sistemoje – dvi moterų futbolo komandos, kurios rungtyniaus moterų A ir I lygos pirmenybėse.

Mėlynai baltų klubo valdyba tokį sprendimą priėmė po derybų su buvusios Kauno klubo sistemos moterų komandos atstovėmis.

„Su „Kauno Žalgirio“ klubu dirbome penkerius metus. Siekėme tikslų, stengėmės ir pasiekėme geriausia, ką galėjome turimomis bei sukurtomis mums sąlygomis. Manau, jog atėjo metas permainoms ir nutarėme išsiskirti, – sakė būsima FC „Hegelmann“ moterų komandų vadovė Ingrida Siliūnienė – FC „Hegelmann“ yra auganti, jauna, besikurianti organizacija, kurios vizija ir tikslai sutampa su mūsų moterų komandos vizija ir vertybėmis. Mes norime augti, siekiame tobulėti ir vystyti moterų futbolą. Tikime, kad su šiuo klubu pasieksime savo tikslus geresnėmis sąlygomis ir didesniu dėmesiu moterų futbolui“.

„Mūsų klubas vykdo strateginę plėtrą, bendradarbiaujame ir bendraujame su įvairiomis futbolo organizacijomis ir esame atviri įvairiems pasiūlymams. Manau, jog bet kuriam Lietuvos klubui turėti moterų komandas būtų didelė privilegija ir tai sukuria papildomą pridėtinę vertę. Džiaugiamės, jog moterų A lygoje ir LMFA I lygos pirmenybėse po mūsų klubo vėliava žais dvi komandos, – kalbėjo FC „Hegelmann“ prezidentas Dainius Šumauskas. – Šį sprendimą nebuvo sunku priimti, nes kalba ėjo apie klubo bendruomenės plėtimą ir prekės ženklo stiprinimą. Šis sprendimas sukosi galvoje jau kurį laiką. Pasitarus su klubo savininkais ir jiems sutikus, nesunkiai priėmėme šį sprendimą.“

Per pastaruosius penkerius metus „Kauno Žalgiriui“ atstovavusios futbolininkės tris kartus iškovojo sidabro medalius (2017, 2018 ir 2019 metais), o pastaruosius du sezonus finišavo trečioje vietoje.

„Šį sezoną norime ir vėl išlikti tarp prizininkių ir moterų A lygoje ir I lygos pirmenybėse kovoti tik dėl aukščiausių apdovanojimų, ką mes ir darėme pastaruosius sezonus“, – sakė I. Siliūnienė.

Moterų A lygos komandos vairas patikėtas žaidžiančiai trenerei Klaudijai Savickaitei. Anksčiau pagrindinei moterų komandai vadovavusi I. Siliūnienė kartu su asistente Skaiste Bajorinaite dirbs su jaunosiomis futbolininkėmis I lygoje.

FC „Hegelmann“ komanda pasiruošimą moterų A lygai pradėjo iškart po naujų metų, o sausio pabaigoje jos laukia pirmasis krikštas – Lietuvos moterų futbolo žiemos taurės varžybos.

hegelmannsports.lt informacija ir nuotr.;

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS