Neįgaliesiems

Hegelmann LFF taurės aštuntfinalyje BFA sieks sukurti istoriją

Iki Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio nužygiavę „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) futbolininkai pasiryžę perrašyti akademijos istoriją. Sostinės komandos kapitonas Lukas Valvonis sako, kad trečiadienio rungtynėse su Alytaus „Dainava“ ekipa yra nori atsirevanšuoti varžovams ir nužygiuoti kuo toliau.

Burtai lėmė, kad taurės aštuntfinalyje BFA susikaus su kita Pirmos lygos ekipa – Alytaus „Dainava“, su kuria dar visai neseniai susitiko sostinėje. Tuomet sunkią pergalę 1:0 (0:0) išsivežė svečiai, o rezultatu nusivylusi BFA galvoja tik apie revanšą.

„Mums tai buvo skaudus pralaimėjimas. Buvo visiškai lygios rungtynės, turėjome progų, tik jų neišnaudojome. Neslėpsiu, praleidome įspūdingo grožio varžovo įvartį ir dabar norime tik revanšo. Po rungtynių padarėme išvadas, įvertinome klaidas, teigiamus dalykus ir LFF aštuntfinalyje tikimės tik teigiamo rezultato. Per visą savo karjerą dar nesu žengęs į ketvirtfinalyje, todėl man ir komandai tai yra geras stimulas“, – klubų susitikimą Vilniuje susitikimą prisiminė l. Valvonis.

Prieš rungtynes gerą formą antrame pagal pajėgumą šalies čempionate demonstruojanti ir pergales renkanti „Dainava“ paskelbė apie rimtą pastiprinimą: iš Marijampolės „Sūduvos“ į klubą grįžo saugas Renatas Banevičius ir gynėjas Vakaris Kalėda. Vienas labiausiai patyrusių jaunos BFA komandos žaidėjų L. Valvonis sako, kad gerėjantį žaidimą demonstruojanti ekipa tikisi, kad sėkmė LFF taurės turnyre juos ir toliau lydės.  

„Kuo daugiau žaidžiame, tuo labiau žaidimas ir vienas kito supratimas gerėja, nors Pirmoje lygoje tai dar mums neatneša taškų. Tačiau žiūrime tik į priekį ir su pozityvu, laukiame pergalių, tik laiko klausimas kada jos ateis. LFF taurėje viską lemia vienerios rungtynės. Tai mums suteikia šansą žengti kuo toliau. Pirmoje lygoje sekasi sunkiau, todėl norime, kad bet taurėje sėkmė mus lydėtų iki pat ketvirtfinalio“, – kalbėjo BFA centro gynėjas.

L. Valvonis sako, kad laimėti norės ir stengsis abi komandos, o gausiai BFA rungtynes lankantys gerbėjai bei „Dainavos“ sirgaliai sukurs įsimintiną atmosferą.

„Laukia neeilinės rungtynės, motyvacijos, manau, niekam nepritrūks. Laukiame įspūdingos atmosferos, kurią sukurs ir mūsų akademijos bendruomenė, gerbėjai, ir iš Alytaus atvykę „Dzūkų tankai“. Tikimės pilno stadiono, o komanda galvoja tik apie pergalę ir patekimą į kitą etapą, kuris mums padėtų sukurti naują istoriją. Labai lauksime savo gerbėjų, kurie yra mūsų dvyliktas žaidėjas, palaikymo“, – prieš aštuntfinalį sakė BFA kapitonas.

LFF taurės III etapo rungtynės Vilniaus LFF stadione bus sužaistos liepos 15 d. 21.00 val.

bfavilnius.lt informacija; E. Žaldario nuotrauka;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS