Neįgaliesiems

Hegelmann LFF taurės aštuntfinalyje „Vilniaus Vytis“ įveikė „Viltį“

Praėjusiame ture įspūdingą pergalę pasiekusi sostinės „Viltis“ aštuntfinalio etape susitiko su LFF Pirmos lygos komanda „Vilniaus Vyčiu“.

Galingai rungtynes pradėję „Vilniaus Vyčio“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę, kuomet po puikaus Aldo Korsako perdavimo pasižymėjo „Vilniaus Vyčio“ legionierius Alex`as Kyeremehas. Panašu, kad „Vilniaus Vyčio“ futbolininkai viską išspręsti pasiryžo jau pačioje rungtynių pradžioje – 11-ąją minutę, pranašumą, smūgiu galva, padvigubino Ibrahimas Sory Soumahas. Kėlinio pabaigoje, po grubios Evaldo Petrovičevo klaidos, kamuolys dar kartą suspurdėjo „Vilties“ vartuose, tačiau arbitrui pasitarus su linijos teisėju, įvartis buvo atšauktas. Pačioje pirmos rungtynių pusės pabaigoje pirmąja geltona kortele buvo nubaustas „Vilniaus Vyčio“ legionierius I. S. Soumahas.  

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė, „Viltis“ ir toliau sunkiai kūrė pozicines atakas, o „Vilniaus Vyčio“ ekipa ir toliau kontroliavo žaidimą. Sužaidus valandą laiko, eilinę varžovų ataką neleistinai stabdęs, geltonos kortelės susilaukė Paulius Aukštuolis. Antroje rungtynių pusėje „Vilčiai“ ir toliau sunkiai sekėsi kurti pavojingus epizodus, o „Vytis“ užtikrintai kontroliavo rungtynes.

Likus maždaug 10-iai minučių, „Vilniaus Vytis“ dar kartą baudė varžovus, o šį kartą pasižymėjo Augustas Valukonis. Paskutinę rungtynių minutę „Vilniaus Vytis“ dar kartą siuntė kamuolį į vartus, kuomet „Vilties“ žaidėjas Danas Daunys nesėkmingai sužaidė prie savų vartų ir įvartį pelnė Radoslavas Ruseckis.

Užtikrintą pergalę rezultatu 4:0 šventė ir į kitą etapą pateko Vilniaus „Vytis.

FC Vilniaus Vytis nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS