Neįgaliesiems

Hegelmann LFF taurės finalas – žiūrimiausia futbolo transliacija 2020 m.

Hegelmann LFF taurės kovos, rodytos TV3 žiniasklaidos grupės media kanaluose, pritraukė gausų būrį futbolo fanų.

„Kantar“ duomenimis, Hegelmann LFF taurės finalą, tiesiogiai transliuotą per TV3 televiziją spalio 24 d. pasižiūrėjo daugiau nei 212 tūkst. žiūrovų. Tai buvo žiūrimiausia futbolo transliacija šiais metais.

Spalio 17 d. vykusi principinė kova tarp A lygos lyderių Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų, o spalio 20 d. pusfinalis tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ buvo rodyti internetu – per tv3.lt ir TV3 Play. Pusfinaliai ir finalas sulaukė daugiau nei 20 tūkst. peržiūrų internetu.

„Hegelmann LFF taurės kovos – svarbus įvykis futbolo pasaulyje, todėl matėme prasmę jį nušviesti per visus TV3 Grupės media kanalus – ir per radiją, ir internete, ir televizijoje. Ir tikrai neapsirikome. Nemažo žiūrovų būrio sulaukė pusfinaliai, kuriuos rodėme per savo internetines platformas, o finalas, transliuotas per TV3 televiziją tapo žiūrimiausia šių metų futbolo transliacija! Džiaugiamės, kad futbolo fanai išvydo tikrai įspūdingą kovą ir modernią, aukšto techninio lygio transliaciją. Lietuvos futbolo federacija padarė viską, kad tai būtų tikrai kokybiškas ir įdomus reginys mūsų televizijos žiūrovams“,  – sakė TV3 kūrybos direktorius, Arvydas Rimas.

LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius pabrėžė, jog finalo transliacija per televiziją – sunkaus ir nuoseklaus darbo vaisius.

„Daug dirbome norėdami sukurti gerą produktą ir džiugu, kad sulaukėme TV3 dėmesio. Į šią transliaciją investavome daug resursų, tačiau viską darėme vardan kokybės. Transliacijos metu darbavosi profesionalai, kurie tikrai perteikė visą futbolo grožį bei jo išskirtinį žavesį.  Džiaugiamės, kad mūsų pastangos atsipirko ir sulaukėme gausaus žiūrovų būrio“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Transliacijos režisierius Mykolas Adamavičiaus taip pat džiaugiasi puikiu sporto rengiu: „Labai smagu, jog kartu su komanda turėjome galimybę sukurti bent kažką artimą tam, ką per televiziją matome tarptautinėse futbolo rungtynėse. Manau, jog sudėjome tiek technikos, kiek dar nebuvo naudota vietinės reikšmės čempionate ir dar dvigubai tiek noro ir kūrybos. To pasekoje manau, kad atlikome didelį darbą ir pasiekėme gerą rezultatą“, – sakė M. Adamavičius.

Hegelmann LFF taurės finalas buvo filmuojamas 11 kamerų, todėl sirgaliai rungtynes galėjo stebėti iš visų pusių ir puikiai matys kiekvieną mikro dvikovą ir emociją. Įvykius aikštėje filmavo dronas, o visus pakartojimus lydėjo vaizdai iš slow-motion kameros.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS