Neįgaliesiems

Hegelmann LFF taurės finale – istorinė transliacija ir sirgalių apribojimai

Jau spalio 24 dieną, 14:30 val., Panevėžio Aukštaitijos stadione vyks Hegelmann LFF taurės finalas, kuriame dėl istorinės taurės susikaus Panevėžio „Panevėžys“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją šalyje ir tam tikruose regionuose, artėjančios finalo rungtynės vyks su žiūrovų apribojimais. Panevėžio Aukštaitijos stadionas talpina 6600 žiūrovų, tačiau nuspręsta į stadioną įleisti iki 1000 aistruolių.

„Finalo rungtynės – be jokios abejonės taps tikra futbolo švente tiek Panevėžio miestui, tiek visai Lietuvos futbolo bendruomenei. Vis dėlto, dabartinė situacija Lietuvoje tikrai nedžiugina. Aktyviai bendraujame su LR sveikatos apsaugos ministerija bei įsiklausome į jų rekomendacijas. Vieningai priėjome išvadą, jog žiūrovų skaičius stadione bus labai ribotas, į stadioną pateks tik ištikimiausi sirgaliai, todėl likusius kviečiame stebėti transliaciją per TV3 televiziją“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Hegelmann LFF taurės finalas bus transliuojamas per žiūrimiausią Lietuvoje TV3 televiziją

Lietuvos futbolo federacija žengė istorinį žingsnį – pirmą kartą taurės finalo rungtynės bus transliuojamos per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje – TV3. LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius pabrėžė, jog finalo transliacija per televiziją yra sunkaus ir nuoseklaus darbo vaisius.

„Daug dirbome norėdami sukurti gerą produktą ir džiugu, kad sulaukėme TV3 dėmesio. Į šią transliaciją investavome daug resursų, tačiau viską darėme vardan kokybės. Tikimės, jog transliaciją stebės labai gausus būrys aistruolių. Transliacijos metu darbuosis profesionalai, kurie tikrai perteiks visą futbolo grožį bei jo išskirtinį žavesį. Galime pažadėti žiūrovams, kad pamatysite labai kokybišką ir aukšto lygio futbolo rungtynių transliaciją“, – užtikrintai kalbėjo E. Stankevičius.

Transliacijai taikomi – aukščiausi standartai ir naujos technologijos

Hegelmann LFF taurės finalo rungtynes režisuos didžiulį patirties bagažą turintis transliacijų režisierius Mykolas Adamavičius. Transliacijos režisierius teigė, jog tokios transliacijos vietinėse futbolo pirmenybėse dar nėra buvę.

„Hegelmann LFF taurės finalą filmuos 11 kamerų, todėl sirgaliai rungtynes galės stebėti iš visų pusių, puikiai matys kiekvieną mikro dvikovą ir tikrai pajaus rungtynių emociją. Finale bus sumontuota aukščiausios klasės įranga, kuri yra naudojama  UEFA, FIFA ir Eurolygos rungtynėse. Taip pat įvykius aikštėje filmuos dronas, o kiekvieną pakartojimą lydės super slow-motion kameros. Hegelmann LFF taurės finale bus taikomi tokie patys kriterijai bei standartai, kokie yra taikomi tarptautinėse UEFA ir FIFA rungtynėse. Sieksime sukurti puikų produktą ir galiu užtikrinti, jog tokios transliacijos Lietuvos futbolo vietinėse rungtynėse – dar nėra buvę“, – pasakojo M. Adamavičius.

Hegelmann LFF taurės finalas vyks spalio 24 dieną, 14:30 val. Hegelmann LFF taurės finalas bus transliuojamas per žiūrimiausią Lietuvoje TV3 televiziją ir internetinius TV3 žiniasklaidos grupės media kanalus –  tv3.lt ir TV3 Play.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS