Neįgaliesiems

Hegelmann LFF taurės pirmasis etapas: baudinių serijos, sutriuškinimai ir „Džiugo“ trenerio įvartis

Antradienio vakarą oficialiai baigėsi pirmasis 2021-ųjų Hegelmann LFF taurės turnyro etapas, po kurio kovą dėl titulo toliau tęsia 16 klubų.

Kviečiame susipažinti su svarbiausiais pirmojo etapo varžybų akcentais.

Pranašumai. Pirmajame etape devyniose porose susitiko komandos iš skirtingų divizionų. Favoritai čia savo pranašumus įrodė kiekvieną kartą – visas rungtynes laimėjo ekipos, kurios žaidžia aukštesnėse lygose, tad pirmame varžybų etape didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo.

Sutriuškinimai. Dvejose porose rezultatai buvo itin triuškinantys, tiesa, o dviejose iš trijų porų rungtyniavo skirtingų lygų komandos – „Optibet A lygos“ naujokai Telšių „Džiugas“ išvykoje net 6:0 sudorojo LFF II lygos komandą Klaipėdos FM, Kazlų Rūdos „Šilas“ 6:1 sudorojo Vilniaus FM „Ateitį“, o štai Vilniaus „Žalgiris“ net 5:0 susitvarkė su kita aukščiausio diviziono komanda Gargždų „Banga“. Tiesa, verta paminėti, jog visus 5 įvarčius vilniečiai į svečių vartus pasiuntė tik po pertraukos.

Dviguba šventė. Itin sėkmingai pirmasis etapas susiklostė Telšių „Džiugo“ treneriui Mariui Šlutai – jo vadovaujamas Žemaitijos klubas sėkmingai žengė toliau, o kitame susitikime specialistas pats pasižymėjo įvarčiu.

Batelių ant vinies nepakabinęs M. Šluta ir taip rungtyniauja Joniškio „Saned“ komandoje (LFF II lyga). Joniškio komanda pirmame taurės etape 4:0 sutriuškino Kauno FM „Fortūną“, o M. Šluta savo komandai pelnė ketvirtąjį įvartį.

Baudinių dramos. Iš keturiolikos pirmojo etapo mačo du sykius nugalėtojai sprendėsi baudinių serijose. Tik po papildomos serijos į kitą etapą žengė Alytaus „Dainava“, nugalėjusi Kretingos „Miniją“, bei „Garliava“, išvykoje tokiu pat būdu eliminavusi Vilniaus „Viltį“.

Asmeniniai benefisai. Pirmajame turnyro etape užfiksuoti ir trys itin įspūdingi asmeniniai pasirodymai – Klaipėdos „Neptūno“ saugas Marius Papšys surengė tikrą įvarčių šou ir akistatoje su Panevėžio „Ekranu“ įmušė net 4 įvarčius ir taip padėjo savo komandai per pratęsimą nugalėti 5:2.

Tuo tarpu po tris įvarčius savo komandoms triuškinamai laimėtose rungtynėse pelnė Telšių „Džiugo“ puolėjas Aivars Emsis bei „Žalgirio“ naujokas Jakubas Sylvestras.

Visi pirmojo etapo rezultatai:

Utenos „Utenis“ – „Šilutė“ 0:3;

Kybartų „Sveikata“ – Plungės „Babrungas“ 1:3;

Vilniaus „Panerys“ – FA „Šiauliai“ 1:2;

FM „Fortūna“ – Joniškio „Saned“ 0:4;

Kretingos „Minija“ – Alytaus „Dainava“ 1:1 (po 11m. baudinių – 5:6);

Vilniaus BFA – Kėdainių „Nevėžis“ 0:2;

Mažeikių „Atmosfera“ – Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ 0:3;

Vilniaus „Viltis“ – „Garliava“ 0:0 (po 11m. baudinių – 3:4);

Klaipėdos FM – Telšių „Džiugas“ 0:6;

Panevėžio „Ekranas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:5 (po pratęsimo);

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Riteriai“ 1:0;

FK „Jonava“ – FK „Panevėžys“ 1:2;

Vilniaus „Žalgiris“ – Gargždų „Banga“ 5:0;

FM „Ateitis“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:6;

Antrajame varžybų etape prie visų rungtynių nugalėtojų prisijungs dar dvi ekipos, į jį burtų dėka patekusios be kovos – „Kauno Žalgiris“ bei Kauno „Be1“.

Antrojo etapo burtų traukimas vyks jau šį ketvirtadienį (gegužės 27 dieną), jį nuo 11 valandos galėsite tiesiogiai stebėti per „Lietuvos futbolo“ YouTube kanalą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS