Neįgaliesiems

„Hegelmann“ puolėjas A. Klimavičius: „Po septynerių metų nebuvo lengva palikti Italiją“

Kauno rajono „Hegelmann“ klubas suteikia šansų ne vienam jaunam futbolininkui parodyti savo potencialą – vienas jų yra Augustinas Klimavičius.

21-erių puolėjui reikėjo laiko įsibėgėti, tačiau sezono pusiaukėlėje demonstruotas žaidimas atkreipė į save dėmesį. Sykį geriausio jaunojo mėnesio žaidėjo laurus susižėręs A. Klimavičius ilgą laiką tobulėjo Italijoje ir tik šiemet pirmą sykį pasirodė Lietuvos čempionate.

„Buvo labai sunku, į Italiją išvykau 13 metų, vaikas dar. Buvau išvykęs į Milano „Inter“ peržiūrą ir gavosi, kad jie mane pasiliko, bet turėjau metus sužaisti už neprofesionalią komandą – buvo toks sistemos apėjimas, nes neturėjau 16 metų.

Iš pradžių buvo labai sunku adaptuotis. Pirmus mėnesius neišeidavau iš namų, gulėdavau tik lovoje, verkdavau vakarais – visgi 13 metų vaikas be mamos, be tėčio, be brolio. Nebuvo lengva, bet turėjau savo tikslus ir jų siekiau nuo mažų dienų.

Atiduosiu šimtą procentų už „Hegelmann“ komandą ir tikiuosi, kad, visų pirma, išeis patekti į Europą ir po truputį kilsime į viršų“, – pasakojo „Hegelmann“ klubo žaidėjas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje A. Klimavičius plačiai papasakojo apie atkarpą Italijoje ir tikslus su Kauno rajono komanda.

alyga.lt informacija, fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS