Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (7-oji savaitė)

Po septintojo turo sėkmė ir toliau lydi FK „Žalgiris“ U15, „Be1 NFA“ U16 ir  FA „Šiauliai“-ŠSG U18 komandas, kurios išlaikė lyderių pozicijas savo amžiaus divizionuose.

[U15] Dvejos rungtynės „safyriniame“ divizione pasibaigė triuškinančiomis šeimininkų pergalėmis, o dvejos – pergalėmis minimaliu skirtumu. Į pirmą kategoriją patenka šiauliečių akistata su panevėžiečiais ir Kauno žalgiriečių akistata su mažeikiečiais. Rimčiau paplūšėti dėl 3 taškų prireikė jauniesiems „Riteriams“ ir marijampoliečiams.

[U16] Savo sirgalius rezultatyviomis pergalėmis palepino „Be1 NFA“ ir „Vilnius Football Academy“. Sostinės derbyje iš varžovų tvirtovės 3 taškus išsigabeno „Žalgiris“. FA „Panevėžys“-PRSSG ir A. Narbekovo FA ekipos laimėjo po nervingų baudinių serijų.

[U18] Šis turas buvo sėkmingesnis aikštės šeimininkams – išimtimi tapo tik rungtynės Tauragėje tarp FA „Tauras“ ir FK „Garliava“. Savo taškų įskaitas papildė FA „Šiauliai“-ŠSG, „Kauno Žalgirio“ FA, Talentų FA-FK „Riteriai“ ir pirmąkart FC „Hegelmann“. Pažymėtina, kad pastaroji savo pirmąją pergalę pelnė prieš EJL U18 čempionų titulą ginančius klaipėdiečius.

 

EJL U15 7-ojo turo rezultatai: FA Šiauliai-ŠSG 5:0 FA Panevėžys-PRSSG, Talentų FA-FK Riteriai 1:0 FK Aidas, Kauno Žalgirio FA 8:1 FK Atmosfera, FK Utenos Utenis 1:2 Marijampolės FC.

EJL U16 7-ojo turo rezultatai: Be1 NFA 4:0 FK Banga, FA Šiauliai-ŠSG 3:3 (baud. 2:3) FA Panevėžys-PRSSG, Vilniaus BFA 1:3 FK Žalgiris, Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (baud. 4:5) A. Narbekovo FA, Vilnius Football Academy 5:1 Klaipėdos FM.

EJL U18 7-ojo turo rezultatai: Kauno Žalgirio FA 3:1 FA Panevėžys-PRSSG, FK Tauras 0:1 FK Garliava, Talentų FA-FK Riteriai 1:0 FK Žalgiris, FC Hegelmann 2:1 Klaipėdos FM, FA Šiauliai-ŠSG 4:0 Marijampolės FC.

Klaipėdos FM nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS