Neįgaliesiems

Į Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centro pamatus įkasta simbolinė Laiko kapsulė

Kovo 14-ąją į statomo Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centro pamatus buvo įkasta simbolinė Laiko kapsulė. Kapsulę su laišku ateities kartoms įkasė Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius, Biržų rajono savivaldybės garbės pilietis Vladas Garastas bei objekto rangovo UAB „Infes“ generalinis direktorius Arvydas Markevičius.

„Sporto ir sveikatingumo komplekso Biržuose statybos planavimo darbai užtruko. Tačiau dabar jau galime matyti sparčiai kylantį objektą, kuriam pernai metų pabaigoje buvo suteiktas Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centro pavadinimas.

Dėkoju objekto rangovui UAB „Infes“, Savivaldybės administracijos darbuotojams bei visiems prisidėjusiems ir prisidedantiems, kad Biržuose kaip įmanoma greičiau atsirastų modernus, šiuolaikiškas, sportininkų ir sporto aistruolių poreikius atitinkantis sporto centras. Taip pat tariu nuoširdų ačiū už Jūsų palaikymą ir paramą visiems čia susirinkusiems,“ – kalbėjo savivaldybės meras K. Knizikevičius.

Biržų rajono savivaldybės garbės pilietis, Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris, LKF garbės prezidentas V. Garastas pasidalijo prisiminimais apie Biržų piliakalnyje kadaise stovėjusią medinę sporto salę, apie tai, kaip prieš daugel metų buvo pastatyta nauja (pirmoji mūrinė) nors ir nedidelė, tačiau tiems laikams moderni ir visus standartus atitinkanti sporto salė, pasidžiaugė, kad Biržuose vėl kyla naujas sportui skirtas statinys.

„Džiaugiuosi, kad šiame Lietuvos šiaurės krašte atsiras modernus sporto centras. Linkiu, kad jame užaugtų ne vienas aukšto lygio sportininkas, o Biržai nepaliautų garsėję savo sportininkais ir jų pasiekimais“, – linkėjo Savivaldybės garbės pilietis V. Garastas.

Renginyje dalyvavo gausus būrys garbingų svečių – Nacionalinės sporto agentūros direktorius Mindaugas Špokas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius, Lietuvos lengvosios atletikos varžybų direktorius Dainius Virbickas, Lietuvos dziudo federacijos prezidentė Sandra Jablonskytė, Biržų rajono savivaldybės tarybos nariai bei kiti garbūs svečiai. Renginyje dalyvavę Biržų Šv. Jono krikštytojo parapijos klebonas Jonas Morkvėnas bei Biržų evangelikų reformatų parapijos klebonas Rimas Mikalauskas pašventino įkasamą Laiko kapsulę bei būsimą Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrą.

Vykdomų Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centro statybos darbų metu planuojama įrengti multifunkcinę sporto salę, pritaikomą skirtingoms sporto šakoms, su 600 vietų teleskopinėmis žiūrovų tribūnomis. Pirmame aukšte taip pat planuojamos ir persirengimo patalpos, medicinos punktas bei erdvė kavinei.

Antrame pastato aukšte suprojektuota treneriams skirta patalpa, sporto inventoriaus patalpos, kovos menų, treniruoklių ir aerobikos salės, bėgimo maniežas su šuoliaduobe, administracinės patalpos, VIP ir komentatorių ložės bei sanitariniai mazgai.

Po atliktų darbų Biržuose iškils dviejų aukštų 4159,14 m² universali sporto salė ir kitos reikalingos patalpos. Įgyvendintas projektas turės reikšmingos įtakos biržiečių laisvalaikiui suteikdamas modernią ir patogią erdvę sporto užsiėmimams.

Biržų rajono savivaldybės informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS