Neįgaliesiems

Į elitą besitaikančiam „Nevėžiui“ įteikti individualūs prizai

Pirmos lygos nugalėtojais pirmą kartą istorijoje tapęs Kėdainių „Nevėžis“ siekia kitą sezoną rungtyniauti A lygoje.

Praėjęs sezonas ir būsimojo planai aptarti Kėdainių rajono savivaldybėje, kur komandos atstovams įteikti asmeniniai prizai. Pagerbime dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, vicemeras Paulius Aukštikalnis, Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis, „Nevėžio“ vadovas Saulius Skibiniauskas, žaidėjas Evaldas Kugys ir treneris Vitalijus Stankevičius.

„Komanda ryžtingai siekė to ne vienerius metus. Daug metų buvo siekta pirmos vietos, buvo laimėta antra, o šiemet Kėdainiuose turime komandą, kuri tapo nugalėtojais“, – džiaugėsi Kėdainių rajono meras.

Miesto meras teigė suprantantis klubo siekį kitąmet žaisti aukščiausioje lygoje ir patikino, kad apie galimą papildomą finansavimą bus svarstoma Kėdainių miesto savivaldybės taryboje. „Būtų smagu turėti futbolo komandą turėti aukščiausioje lygoje“, – sakė V. Tamulis.

„Nevėžio“ lyderis E. Kugys atsiėmė ne vieną prizą – pirmą kartą surengtuose rinkimuose jis išrinktas geriausiu lygos žaidėju ir geriausiu puolėju. Su 16 įvarčių jis taip pat tapo rezultatyviausiu lygoje..

„Labai malonu gauti asmeninius prizus, bet sezonas istorinis, nes laimėjome Pirmą lygą. Tuo labiau džiaugiuosi. 16 įvarčių nemažai, bet pernai įmušiau 19, anksčiau buvo 20. Norėtųsi daugiau, bet ne visada pavyksta kaip nori“, – teigė E. Kugys.

Geriausiu lygos treneriu išrinktas V. Stankevičius. Jis kalbėjo apie sunkiai iškovotą pergalę.

„Reikėjo du kartus ruošti komandą, po pandemijos ne visi žaidėjai galėjo atvykti. Labai sunkiai pradėjome čempionatą, bet susirinkus visiems žaidėjams po truputį įsibėgėjome. Pradžioje mūsų favoritais nelaikė, iš pradžių siekėme patekti į aštuntuką. Po pirmo rato pasistiprinome ir pavyko nugalėti“, – kalbėjo V. Stankevičius.

Kartu su lygos prizais laureatams atiteko ir lygos rėmėjo, prekinio ženklo „Hummel“ dovanų čekiai. Jie atiteks ir geriausiam lygos vartininkui Serhijui Melašenko, kuris pasibaigus sezonui išvyko namo į Ukrainą.

Lygos direktorius Petras Aleksonis apgailestavo, kad dėl karantino nepavyko futbolo bendruomenės sukviesti į bendrą uždarymo renginį Kėdainiuose ir dėkojo klubui už pastangas bei savivaldybei už paramą.

„Nevėžis“ šį sezoną paliko gerą įspūdį tiek dėl komandos, tiek dėl klubo valdžios padarytų darbų, tiek dėl bendruomenės įsitraukimo. Klubas turi savo identitetą, istoriją, o komanda šiemet progresavo ir pasiekė istorinių laimėjimų. Džiugu, kad Kėdainių rajono savivaldybė palaiko futbolą“, – kalbėjo lygos direktorius.

Kėdainiuose prie pabaigos artėja stadiono rekonstrukcija, neseniai prasidėjo ir dirbtinės vejos keitimo darbai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS