Neįgaliesiems

Į gimtąjį Alytų sugrįžęs V. Lukša: „Visada galvojau karjerą užbaigti savo gimtajame mieste“

Ilgametis Lietuvos futbolo A lygos futbolininkas Vytautas Lukša po 2019-ųjų sezono buvo nusprendęs dėti tašką savo profesionalo karjeroje, tačiau šių metų pradžioje šalies futbolo bendruomenę apskriejo netikėta žinia – krašto saugas grįžta ir šiame sezone atstovaus gimtojo miesto Alytaus „Dainavai“.

„Gavau pasiūlymą iš gimtojo miesto komandos, turėjau apsispręsti greitai. Čia pradėjau, čia noriu ir užbaigti karjerą, čia yra mano namai, tai yra sentimentai. Visada galvojau karjerą užbaigti savo gimtajame mieste“, – apie savo sprendimą „Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje pasakojo žaidėjas.

Žaidėjas per metus, kuriuos profesionaliai nerungtyniavo, laiko veltui nešvaistė – kaip teigė pats, nuolat palaikė formą, tad sugrįžimas jam nebuvo toks sunkus.

„Futbolas traukia, eidavau pažaisti su draugais. Norėdavosi išsikrauti, namuose sėdėti nesinorėjo ir visada žaidžiau futbolą“, – akcentavo futbolininkas.

Per tuos metus V. Lukšos gyvenime atsirado ir dar vienas naujas etapas – jis prisijungė prie MFA „Žalgiris“ trenerių štabo ir taip pradėjo kelią moterų futbole.

„Gavau pasiūlymą iš MFA „Žalgirio“ komandos ir priėmiau sprendimą išbandyti save trenerio pozicijoje. Tai – naujas iššūkis, viskas iš kitos pusės, visai skirtingi dalykai. Tai mane traukia, dirbame su merginomis ir rezultatai, manau, puikūs“, – mintimis dalinosi pašnekovas.

„Esu reiklus, visų pirma komandoje turi būti disciplina, žaidėjas turi norėti siekti savo tikslų. Merginos klauso, žaidžia puikiai, vykdo trenerio užduotis ir manau, kad su Karoliu Jasaičiu esame puikus duetas“, – save kaip trenerį įvertino V. Lukša.

Interviu metu V. Lukša taip pat papasakojo apie žingsnį į salės futbolą, darbą su jaunu specialistu Fabio Mazzone ir pasidalino mintimis apie tai, ar šis sezonas Alytuje jam bus vienintelis.

Plačiau apie viską – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS