Neįgaliesiems

Į LFF Futsal taurės finalą žengė „Pramogos“ ir „Vikingai“

Šeštadienį Garliavos arenoje buvo sužaisti abu LFF futsal taurės pusfinaliai, po kurių paaiškėjo, kad finale dėl trofėjaus susirems Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“.

Pastaroji ekipa į finalą žengė po dramatiškos pergalės prieš FK „Saulės krašto“ ekipą rezultatu 3:2.

„Pramogos“ jau 2 minutę sugebėjo įmušti įvartį. Donatas Surblys laiku iššoko prieš vartininką ir antruoju bandymu jį nuginklavo.

Rezultatą išlyginti „Saulės kraštas“ sugebėjo po dešimties minučių. Aivaras Bagočius nuskuodė prie varžovų vartų, išlaukė tinkamo momento ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi, jau po minutės „Pramogos“ vėl atsidūrė priekyje. Šįkart Mantas Gudauskas gražiai perėmė kamuolį iš varžovų vartininko ir išbėgo vienas prieš tuščius vartus.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo, o kitas įvartis krito jau tik įpusėjus antrajam kėliniui, kai „Saulės krašto“ lyderis Kildras Kavaliukas tolimu smūgiu išlygino rezultatą.

Lygus rezultatas išliko beveik dešimt minučių ir jau tik pačioje rungtynių pabaigoje buvo įmuštas pergalingas įvartis. Tomas Tamošauskas su komandos draugu sužaidė sienele bei po jos atsidūrė puikioje padėtyje smūgiuoti į vartus. Tą T. Tamošauskas padarė tiksliai ir atvedė savo komandą į finalą.

Jame „Pramogų“ lauks Jonavos „Vikingai“, kurie į finalą žengė užtikrintai 5:2 nugalėdami Vilniaus „TurboTransfers“.

Praėjusiame etape „Kauno Žalgirį“ eliminavę „Vikingai“ šiose rungtynėse taip pat žaidė užtikrinčiau. Jau 5 minutę komanda puikiai įžaidė standartinę situaciją, o po jos įvartį įmušė Julius Aleksandravičius.

Po šio epizodo tiek vieni, tiek kiti atliko nemažai smūgių į vartus, bet visi jie nebuvo tikslūs. Daugiau smūgiuoti stengėsi „Vikingai“, kuriems 18 minutę galiausiai pavyko įmušti antrą įvartį, kurį pelnė ukrainietis Taras Onufrak.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem greitais „Vikingų“ įvarčiais. Iš pradžių Genaras Samsonik perėmė kamuolį iš varžovų ir nubėgęs link vartų smūgiavo tiksliai. Po kelių akimirkų jau Paulius Osauskas perėmė kamuolį ir pasinaudojo savuoju šansu.

„TurboTransfers“ sušvelninti rezultatą sugebėjo jau tik rungtynių pabaigoje. Individualiais veiksmais pirmą įvartį pelnė Mantas Makutunovičius, o po minutės pasižymėjo Lukas Tatarūnas. Tiesa, tarp šių „TurboTransfers“ įvarčių įsiterpė ir „Vikingų“ nario Šarūno Činiko įvartis, tad Jonavos klubas sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą ir laimėjo trijų įvarčių skirtumu.

„Vikingai“ ir „Pramogos“ dėl LFF Futsal Taurės susirems jau šįvakar Garliavos arenoje. Rungtynių pradžia – 18:00.

Rezultatai:

FK „Saulės kraštas“ 2:3 Gargždų „Pramogos“

2’ [0:1] Donatas Surblys

12’ [1:1] Aivaras Bagočius

13’ [1:2] Mantas Gudauskas

29’ [2:2] Kildras Kavaliukas

40’ [2:3] Tomas Tamošauskas

Jonavos „Vikingai“ 5:2 Vilniaus „TurboTransfers“

5’ [1:0] Julius Aleksandravičius

18’ [2:0] Taras Onufrak

24’ [3:0] Genaras Samsonik

26’ [4:0] Paulius Osauskas

38’ [4:1] Mantas Makutunovičius

39’ [5:1] Šarūnas Činikas

39’ [5:2] Lukas Tatarūnas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS