Neįgaliesiems

Į Lietuvą atvyks dar vieni pasaulio čempionato debiutantai

2020 metų rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks FIFA Futsal pasaulio čempionatas. Po truputį aiškėja ir šalys, kurios jau gali pirkti bilietus į Lietuvą ir ruoštis pasaulio čempionatui.

Vakar prie jau žinomų 12 valstybių, įskaitant ir šeimininkų teisėmis žaisiančią Lietuvos futsalo rinktinę, prisijungė trečioji rinktinė iš Afrikos. Debiuto pasaulio čempionate sulauks Angolos futsalo rinktinė, kuri Afrikos Nacijų futsalo taurės turnyre, vykusiame Maroke, užėmė trečią vietą.

Jau kiek anksčiau bilietus į Lietuvą užsitikrino Maroko ir Egipto rinktinės. Jos abi pateko į turnyro finalą, o jame net 5:0 triumfavo Maroko rinktinė, kuri Afrikos Nacijų futsalo taurę iškovojo jau antrą kartą iš eilės.

Tuo metu Angolai pavyko užimti trečią vietą ir iškovoti paskutinį bilietą, skirtą Afrikos rinktinėms. Mažajame finale Angola 2:0 įveikė Libijos rinktinę.

Kaip jau minėjome, Angola pirmą kartą žais FIFA Futsal pasaulio čempionate. Tokio rango turnyre debiutuos ir Lietuva, o užvakar paaiškėjo ir dar vieni pasaulio čempionato debiutantai – tai Venesuelos futsalo rinktinė.

Be minėtų valstybių, Lietuvoje vyksiančiame FIFA Futsal pasaulio čempionate taip pat išvysime Braziliją, Argentiną, Paragvajų, Portugaliją, Ispaniją, Rusiją, Kazachstaną ir Saliamono Salų rinktines.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS