Neįgaliesiems

I lygos lyderės 5 ture nesuklupo

Dalis Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos komandų gali jau ruoštis vasaros pertraukai. Pirmenybėse puikiai startavo Mažeikių „Triumfas“ ir Ukmergės „SC-Keliai“, kurios iškovojo po 4 pergales. Prie jų prisijungti gali viena Vilniaus ekipa.

15 komandų savo žygį pradėjo nuo Pietų, Rytų ir Vakarų regiono grupių, siekdamos rudenį iškovoti kelialapius į pirmenybių ketvirtfinalį. Kelios komandos beveik jau atliko pusę darbo.

Vakarų regionas kol kas pasižymi atkakliausiomis dvikovomis. Šioje grupėje staigmeną pateikė debiutantės mažeikiškės, kurios nugalėjo visas varžoves. 5 ture „kibirkštims“ pavyko 3:2 įveikti „Bangą B“ – rezultatyviausia regiono žaidėja Rimantė Jonušaitė išsiskyrė dubliu, o šiame sezone ji pelnė 8 įvarčius.

Rungtynių fotoalbumas

„Į kiekvienas rungtynes merginos žengė motyvuotai bei ryžtingai. Buvome nusiteikusios kiekvienai dvikovai maksimaliai, turbūt tai ir davė puikius rezultatus. Tikimės, kad antras ratas bus toks pat sėkmingas“, – teigė kapitonė Karolina Kurapatkina.

Antrą vietą su 9 taškais užima Tauragės MFK, po pergalės išvykoje prieš „Nevėžį“. Sandra Abotaitė išvedė kėdainietes į priekį, bet antrajame kėlinyje „lūšys“ atsakė trim įvarčiais – Laineda Vičiūtė įtvirtino rezultatą 1:3.

Rytų regione lyderiauja ukmergiškės, kurios 5 turo rungtynes žaidė Nemenčinėje. Emilija Kaziul pelnė šeimininkių įvartį, viešnios atsakė penkiais. Vesta Popovaitė įtvirtino „širdžių“ pergalę 5:1.

Visagine įtikinamą pergalę 16:1 šventė į antrą vietą palypėjęs Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“. Vaida Rutkauskaitė atliko „pentatriką“, Eva Gecevičiūtė ir Agnė Medvedevaitė – „pokerius“. Šeimininkės nudžiugino savo sirgalius, kai Anastasija Pčelinceva įmušė istorinį Visagino SC-Ignalinos MN ekipos įvartį.

„Aš jaučiau džiaugsmą ir tuo pačiu metu pasididžiavimą. Džiaugiausi, kad gavus kamuolį nesusijaudinau ir iškart jį mušiau. Jei ne Aušra, aš nebūčiau įmušusi, ačiū visai komandai“, – įspūdžiais pasidalino A. Pčelinceva.

Pietų regione į pirmą vietą sugrįžo Vilniaus FM-„Amber“ ekipa, 5:1 įveikusi išvykoje SM „Taurą“. Viktorija Magalinskaja atliko „hetriką“, o kauniečių garbės įvartį pelnė Eva Jakaitė.

Rungtynių fotoalbumas

Trečią vietą užimanti Alytaus SRC-MFK 12:0 nugalėjo „Šešupę“, o pusę komandos įvarčių pelnė Odeta Kalendauskaitė. Alytiškė jau turi 11 įvarčių savo sąskaitoje.

Rungtynių fotoalbumas

Autorius – Robertas Každanas; Sigito Strazdausko nuotr.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS