Neįgaliesiems

Į rinktinę po ilgos pertraukos grįžęs E. Utkus: „Esu pasiruošęs atiduoti save komandai”

Lietuvos rinktinė toliau ruošiasi spalio mėnesio rungtynėms Europos čempionato atrankoje.

Primename, kad jau spalio 14-ąją lietuviai išvykoje susitiks su Bulgarija (rungtynes Lietuvoje nemokamai rodys VIAPLAY), o spalio 17-ąją Edgaro Jankausko treniruojama rinktinė namuose priims vengrus.

Bilietus į šias rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Šioje stovykloje su rinktine pluša ir seniai nematytas veidas – pirmą kartą nuo praėjusių metų vasaros čia esantis Edgaras Utkus.

„Nuotaikos – pačios geriausios, kai esi sveikas, nesi traumuotas, tai viskas labai gerai, o juolab, kai dar grįžti į rinktinę, esu šimtu procentų pasiruošęs atiduoti save komandai“, – kalbėjo futbolininkas.

Paskutines rungtynes su rinktinės marškinėliais jis sužaidė dar praėjusių metų birželį. Ar ženkliai pasikeitusią rinktinę žaidėjas rado?

„Daugumą veidų tikrai žinau iš senesnių rinktinių, aišku, yra naujų ir jaunesnių žaidėjų. Bet rinktinė tikrai pasikeitusi, turi tikrą žaidybinį planą ir jo laikosi, tai dėl to, aišku, labai smagu“, – mintimis dalinosi žaidėjas.

Pastaruoju metu jį kamavo ne viena rimta trauma, tačiau pastaruoju metu jis reguliariai gaudavo žaidybinio laiko Belgijos čempionate. Pats E. Utkus tikisi, kad jau artimiausiu metu jis bus pasiruošęs visu šimtu procentų.

„Iki idealios sportinės formos dar šiek tiek trūksta, nes dar nelabai turėjau pilnų sužaistų rungtynių. Prieš atvykdamas į rinktinę žaidžiau 72 minutes, tad gal iki tų 90 minučių dar šiek tiek trūksta, bet judu link to ir tikiuosi, kad greitu metu jau būsiu pilnai pasiruošę“, – pasakojo žaidėjas.

Jis taip pat pasidžiaugė, jog rinktinėje rado išaugusią konkurenciją savo pozicijoje.

„Manau, konkurencija čia tikrai padidėjusi, juolab ir Rokas (Lekiatas – red.) žaidžia ganėtinai gerai, kiek teko žiūrėti rinktinės rungtynes. Ta konkurencija turi būti visą laiką ir labai malonu, kad ji yra“, – svarstė E. Utkus.

Paklaustas, kokioje pozicijoje aikštėje šiuo metu jis jaučiasi patogiausiai, gynėjas šyptelėjo, tačiau vėliau pasidalino savo mintimis.

„Mano geriausia pozicija, manau, priklauso nuo nuotaikos (šypteli – red.). Bet šiaip, jei žaidžiame trijų vidurio gynėjų išsidėstymu – tai dešiniu vidurio gynėju, tai yra ta tikra mano pozicija ir kurioje labai gerai jaučiuosi“, – sakė E. Utkus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS