Neįgaliesiems

Į rinktinę sugrįžęs T. Kijanskas: „Stengsiuosi pasirodyti geriausiai“

Po pusantrų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs gynėjas Tadas Kijanskas neslepia džiaugsmo, jog turi progą vėl atstovauti nacionalinei komandai.

Paskutinį kartą 31 metų vilnietis su Lietuva treniravosi ir buvo rungtynių paraiškoje 2015 metų rugsėjį, kai lietuviai 2:1 nugalėjo San Marino komandą. Visgi aikštėje pastarąjį sykį jis pasirodė 2015 metų birželį vykusiose draugiškose rungtynėse su Malta.

„Kai klubas sulaukė man pakvietimo į rinktinę, komandos draugai ir treneris pasveikino bei pajuokavo, kad „komandoje turime rinktinės narį“, nors žinojo, jog ir ankščiau nemažai už ją žaidžiau. Galima sakyti, esu jos senbuvis ir man visada malonu į atvažiuoti į rinktinės stovyklą“, – kalbėjo T. Kijanskas.

Prieš šią rinktinės stovyklą Lietuvos rinktinės treneriui Edgarui Jankauskui teko ieškoti išeičių gynybos linijai po to, kai iš rikiuotės dėl sunkios traumos iškrito Edvinas Girdvainis, Georgas Freidgeimas surinko maksimalų geltonų kortelių skaičių, o Vytautas Andriuškevičius liko JAV.

„Stengsiuosi per treniruotes atiduoti visas jėgas, pasirodyti geriausiai, o treneris nuspręs, kas žais varžybose. Jis mums akcentuoja, kad ruošiamės rungtynėms mažais žingsneliais, bet tai bus svarbus etapas. Čekija bus tarpinė stotelė pasiruošimui mačui su Anglija“, – tikino gynėjas.

Trečiadienį Ūsčio prie Labės mieste, Lietuva kontrolinėse rungtynėse susitiks su Čekijos rinktine. Sekmadienį (kovo 26-ąją) komandos laukia dvikova „Wembley“ stadione su Anglija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS