Neįgaliesiems

Į San Mariną atvykusi Lietuvos rinktinė surengė pirmąją treniruotę

Lietuvos vyrų rinktinė trečiadienio popietę pasiekė San Mariną, kur penktadienio vakarą sužais kontrolines rungtynes su šios šalies komanda.

Antradienį surengusi paskutinę treniruotę Vilniuje, trečiadienį rinktinė pakilo kelionei į San Mariną. Tiesioginiu skrydžiu buvo atvykta į Italijos miestą Riminį, o iš jo autobusu pasiekė San Mariną.

Trečiadienio vakarą rinktinė taip pat surengė pirmąją savo treniruotę San Marine, tiesa, ji dar vyko ne rungtynių stadione, o kitoje vietoje, dirbtinės dangos aikštėje.

Kaip po treniruotės kalbėjo naujasis rinktinės štabo narys Robertas Kilinas, treniruotė po kelionės pavyko pagal planą.

„Nėra lengva, bet didžiausia bėda, kurią turime, tai yra laikas. Turime puikią vyrukų grupę, bet mums reikia daugiau laiko norint paaiškinti jiems, ko mes iš jų norime. Turime kuo greičiau sukurti strategiją, idėją, kaip mes norime žaisti.

Esame patenkinti šiandiena, skrydis, nors truko tik dvi su puse valandos, jautėsi tarsi būtų trukęs dvidešimt valandų (šypteli – red.), šiek tiek kitoks klimatas, bet viskas yra gerai“, – teigė vienas štabo narių.

Rytoj rinktinė jau treniruosis rungtynių vietoje, natūralios žolės aikštėje stadione. Trenerio teigimu, šiokia tokia adaptacija prie naujos dangos bus reikalinga, tačiau tai nebus pagrindinis akcentas.

„Turime prisitaikyti prie tokių sąlygų, bet tas pačias sąlygas turi ir varžovas. Apskritai, žvelgiant į ateitį, Tautų lygoje mes vienerias rungtynes žaisime Farerų salose, o jau po keturių dienų turėsime žaisti Turkijoje. Temperatūra, aikštė, viskas bus kitaip, bet esame profesionalai ir turime prisitaikyti prie situacijos, čia nėra jokių pasiteisinimų“, – akcentavo jis.

Nors R. Kilinui tai yra pirmoji stovykla su nacionaline vyrų rinktine, jis teigė esąs patenkintas tuo vaizdu, kurį pamatė, tačiau dar kartą akcentavo laiką.

„Mėgaujuosi viskuo, nes štabe, kaip ir komandoje, yra pukus balansas, turime žaidėjų ir su didele patirtimi, ir 24-26 metų amžiaus, o taip pat – ir kelis jaunus žaidėjus. Turime gerą komandą, dabar turime kuo greičiau jai pristatyti mūsų norimas idėjas“, – teigė vokietis.

Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių tvarkaraštis:

Kovo 25 diena (penktadienis) 21.45 val. San Marinas – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Kovo 29 diena (antradienis) 21.45 val. Airija – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);  

Taip pat skaitykite:

Patvirtintas nacionalinės rinktinės sąrašas kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija

San Marinas paskelbė sudėtį, su kuria stos į kovą prieš Lietuvos komandą

Airijos sudėtyje mačui prieš lietuvius – ne vienas „Premier“ lygos futbolininkas

Vyrų rinktinė pradeda treniruočių stovyklą, sudėtyje – priverstiniai pokyčiai

V. Ivanauskas: „Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus“

Traumas užnugaryje palikęs P. Golubickas: „Be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS