Neįgaliesiems

Į stadionus trečiam sezonui jau šią savaitę grįžta Regioninė moterų lyga

Tarp daugybės Lietuvos futbolo šimtmečio renginių ateinantį savaitgalį – ir regioninės moterų lygos rungtynės.

Regioninėje moterų lygoje tai bus trečiasis sezonas. Lyginant su praėjusius sezonu, kai iniciatyvoje dalyvavo 23 komandos, šiemet matomas paaugęs komandų skaičius – šiame sezone rungtyniaus 31 ekipa, kurios varžysis penkiuose regionuose.

Lietuvos moterų regioninė lyga yra skirta įvairaus amžiaus futbolą žaidžiančioms mėgėjoms, joje žaidžiama 8 prieš 8 bei 7 prieš 7 formatais.

2022-aisiais varžybos vyks penkiuose regionuose – Pietų, Rytų, Sostinės, Šiaurės ir Vakarų.

„Džiaugiamės, kad pagaliau mėgėjos sugrįžta į futbolo aikšteles. Šiemet net trečdaliu išaugo dalyvaujančių komandų skaičius, susiformavo naujos komandos, susibūrė niekada futbolo nežaidusios moterys megėjos.

Dėka naujai įdiegtų lankstesnių varžybų vykdymo, registracijos ir organizavimo taisyklių moterų Regioninė lyga tapo patrauklesnė ir legviau prieinama paprastoms futbolo entuziastėms“, – kalbėjo viena iš varžybų organizatorių Greta Valikonienė.

Turnyre dalyvauja ne viena komanda, kurią susikurti paskatino būtent Regioninės lygos iniciatyva, o viena tokių – ir Šiaulių „Ginstrektės Damos“. Įdomu tai, kad šios komandos narės įprastai žaidžia žolės riedulį, tačiau šįsyk nusprendė išmėginti savo jėgas ir futbole.

Jau trečiadienį (gegužės 4 dieną) startuoja varžybos Rytų regione, o Lietuvos futbolo šimtmečio savaitgalį laukia dar ne vienerios rungtynės – gegužės 7 dieną prasidės turnyras Sostinės regione, o gegužės 8 dieną – ir Šiaurės regione. Šios rungtynės bus ir Lietuvos futbolo šimtmečio datos minėjimo dalis. 

**********

Pietų regiono komandos (136 žaidėjos)

Alytaus MFK, Lazdijų SC-Kapčiamiesčio „Lūšys“, Prienų FM, Druskininkų MFK, Kėdainių FK „Nevėžis“, FK „Šešupė“–M. City, MFC–Sveikata, Alytaus SRC.

Rytų regiono komandos (130 žaidėjų)

„Utenio“ moterys, FK „Juodos“, Jūžintų „Elniaragis“, Visagino BFA, Širvintų SC „Merginos“, Ignalinos ŠSPC „Merginos“, FC „Narjantos merginos, SK Molėtai „Merginos“.

Vakarų regiono komandos (70 žaidėjų)

Klaipėdos „Karys.lt“, FK „Jakai“, Klaipėdos FM „Merginos“, Tauragės SC–MFK „Jūra“.

Šiaurės regiono komandos (123 žaidėjos)

Futbolo klubas „Mamukai“, Biržų SC, Mažeikių „FK Triumfas Merginos“, „Babrungo Uogos“, Šiaulių „Ginstrektės damos“, FK „Ekranas“.

Sostinės regiono komandos (128 žaidėjos)

„FK Vilnius Margaritos“, „FK Vilnius Merginos“, MFK „Fly Ladies“, MFK „Nemenčinė Merginos“, „JL Stars Merginos“.

Tai reiškia, jog visoje Lietuvoje į turnyrą užsiregistravusių futbolininkių skaičius siekia 587.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS