Neįgaliesiems

Įdomioji A lygos statistika: per rungtynes dažniausiai į vartus smūgiuodavo „Žalgiris“, labiausiai nesisekė „Bangai“

Ekipos jau pradėjo ruoštis 2021 metų Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėms, tad kol čempionato kovos dar neprasidėjo, kviečiame susipažinti su įdomesniais statistiniais akcentais iš praėjusio sezono.

Šį sykį – išsamiau apie atliktų smūgių šalia vartų ir į vartų plotą statistiką, blokuotus smūgius bei kitus skaičius.

Daugiausiai smūgių per rungtynes, kaip ir buvo galima tikėtis, atliko čempionas Vilniaus „Žalgiris“ – 14,1, iš kurių 5,9 skriejo į vartų plotą. Varžovai per mačą blokuodavo 2,9 žalgiriečių smūgio per rungtynes, o 0,3 bandymo sudrebindavo vartų konstrukcijas.

Nedaug nuo „Žalgirio“ atsiliko iš viso 13,4 smūgio atlikusi Marijampolės „Sūduva“, vidutiniškai 11,1 karto į vartus smūgiavo Vilniaus „Riteriai“, 10,9 karto – „Panevėžys“, o Gargždų „Banga“ bei „Kauno Žalgiris“ atitinkamai oponentų vartams pagrasino 10,8 ir 10,5 sykio.

Nors „Kauno Žalgiris“ smūgiavo į vartus mažiausiai iš visų komandų, tačiau tą darė efektyviausiai – net 45 proc. smūgių skriedavo į vartų plotą. Savo ruožtu „Bangos“ smūgiai vartų plotą pasiekdavo 28 proc. tikslumu ir tai yra kukliausias pasiekimas.

„Žalgrio“ futbolininkų smūgiai į vartus skriejo 42 proc. taiklumu, „Sūduvos“ – 40 proc., o „Riterių“ bei „Panevėžio“ – po 37 proc.

Įdomu tai, kad gargždiškiams labiausiai nesisekė – iš 10,8 smūgio 0,35 karto smūgiuoti kamuoliai atsimušdavo į virpstus arba skersinį.

„Riterių“ žaidėjų smūgiai (3,3) dažniausiai buvo blokuojami, o „Sūduvos“ futbolininkai daugiausiai iš visų klubų atstovų atliko smūgių būdami baudos aikštelėje (8,9).

alyga.lt informacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS