Neįgaliesiems

Įdomioji statistika: daugiausiai perdavimų įvarčiais pasibaigusiose atakose pernai pelnydavo „Kauno Žalgiris“

Komandos jau pradėjo ruoštis 2021 metų Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėms, tad, kol čempionato kovos dar neprasidėjo, kviečiame susipažinti su įdomesniais statistiniais akcentais iš praėjusio sezono.

Šį sykį panagrinėsime perdavimų statistiką, kai rezultatyvių atakų metu buvo pelnomi įvarčiai.

Pagal šį komponentą paskutinėje pozicijoje yra Gargždų „Banga“, kuri sėkmingo išpuolio metu vidutiniškai atlikdavo 2,7 perdavimo. Kita vertus, tai gerai parodo, kaip gargždiškiai sėkmingai išnaudodavo kontratakas.

Geriausi to pavyzdžiai – puikios atakos 3-iojo turo susitikime su Vilniaus „Riteriais“ ir 16-ojo turo dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“, kai įvarčiams „Bangai“ prireikė vos poros perdavimų perėmus kamuolį aikštės viduryje.

Įvertinus tai, kad „Riteriai“ mėgsta kontroliuoti kamuolį, užimta 5-oji vieta yra gana netikėta – rezultatyvaus išpuolio metu sostinės klubas atliko vidutiniškai 3,4 perdavimo.

4-oje pozicijoje – „Panevėžys“ (4,5 perdavimo), laipteliu aukščiau – „Sūduva“ (6,4 perdavimo), o 2-oje vietoje – Vilniaus „Žalgiris“ (7,9 perdavimo).

Daugiausiai ilgų pozicinių atakų surengė „Kauno Žalgiris“, kuris sėkmingo išpuolio metu atlikdavo 8,2 perdavimo.

Bene įsimintiniausia bei geriausiai šį statistinį komponentą atspindinti ataka buvo sukurta 6-ojo turo susidūrime Vilniuje su vietos „Žalgiriu“. Varžovų aikštės pusėje įžaidę kamuolį iš užribio kauniečiai atliko daugiau nei 10 tikslių perdavimų ir pelnė puikų įvartį.

Be to, 13-ajame ture „Kauno Žalgiris“, žaisdamas mažumoje, taip pat akistatoje su „Žalgiriu“ atliko beveik 20 tikslių perdavimų prieš pasižymint gražiu Emmanuelio Davido smūgiu galva.

alyga.lt informacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS