Neįgaliesiems

Ignalina pasitinka lemiamą STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapą

Šį šeštadienį Ignalinos miesto paplūdimyje bus surengtas trečiasis ir lemiamas STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, kuriame ir paaiškės 2023 metų čempionai.

Etapą pradės ketvirtfinalio akistatos tarp „Dembavos“ ir „Jakų“ bei „Narjantos“ ir „Olimpo SC“. Prie šių porų nugalėtojų pusfinalyje prisijungs reguliaraus sezono nugalėtojas Kauno „Aleksotas“ bei daugkartinis čempionas Vilniaus IGOL klubas.

„Žiūrint į finalinį etapą, didelio privalumo pirma vieta reguliariajame sezone neduoda. Akivaizdu, kad pusfinalyje turėsime rimtą varžovą. Veikiausiai tai bus „Dembava“, kuri turėtų būti nevaikiškai pasistiprinusi“, – dar po antrojo etapo Kupiškyje sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

„Kiekvienais metais apginti čempiono titulą yra vis sunkiau ir sunkiau. Be to, šiemet etapuose turėjome rimtų susirinkimo problemų, o tai ir lėmė, kad atkrintamąsias pradėsime ne nuo pirmojo laiptelio. Ar tai turi reikšmės? Na, bus dar didesnis noras nugalėti ir parodyti, kad ta antra vieta – atsitiktinis rezultatas.

Gaila, kad ir Ignalinoje dėl traumų neturėsime pajėgiausios sudėties, tačiau, skirtingai nei grupių etape, suolelis bus gerokai ilgesnis ir klausimų dėl nuovargio kelti nebus galima. Tiesa, nemažai žaidėjų prisijungs po traumų, tad kol kas neaišku, kokia jų sportinė forma.

Girdėjome, kad prie kitų komandų prisijungs stiprių legionierių, bet nuo to mums tik įdomiau. Kaip visada, keliame tikslą nugalėti – ir nusiteikimo, ir noro turime į valias“, – sakė daugkartiniam čempionui atstovaujantis Vasilijus Novičkovas.

Kalbėdamas apie legionierius, visų pirma, IGOL atstovas omenyje turėjo „Dembavos“ komandą, kuri finaliniam etapui ruošia stipriausią visų laikų savo komandos sudėtį.

Priminsime, kad įveikusi ketvirtfinalio etapą, „Dembava“ pusfinalyje susitiktų su „Aleksotu“. IGOL, savo ruožtu, lauktų akistata „Narjanta“ arba „Olimpu SC“.

Lemiamas etapas startuos 11 valandą, o šių metų šalies čempionas paaiškės apie 17 valandą. Pusfinalio ir finalų kovas tiesiogiai stebėti bus galima futbolas.tv platformoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS