Neįgaliesiems

IGOL paplūdimio futbolininkai – dar kartą Lietuvos čempionai

Savaitgalį pasibaigusiame Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate dar sykį triumfavo sostinės IGOL klubas. Daugkartiniai čempionai finale 7:3 nugalėjo Kauno „Aleksoto“ futbolininkus, kuriems buvo įteikti antrai vietai skirti medaliai.

„Galvoju, kad finale mums kiek pasisekė dėl greitų įvarčių bei dėl to, kad „Aleksoto“ pagrindiniai žaidėjai pusfinalyje įdėjo per daug jėgų ir iki finalo atsigauti nespėjo.

Vis tik, nebuvo taip lengva, kaip galima pagalvoti pažiūrėjus į galutinį rezultatą“, – sakė IGOL vadovas bei naudingiausias pirmenybių žaidėjas Vasilijus Novičkovas.

Finalinis etapas prasidėjo ketvirtfinalio akistatomis. Favoritėmis laikytos „Dembavos“ ir „Narjantos“ ekipos savo varžovus nugalėjo daugiau nei užtikrintai. Panevėžiečiai 8:4 iškovojo pergalę prieš „Jakus“, o kupiškėnai – 7:1 prieš „Olimpo SC“.

Tuomet startavo įdomiausias pusfinalio etapas. Būsimieji čempionai „Narjantą“ įveikė tik po pratęsimo. Maža to, jie prarado raudoną kortelę užsidirbusį komandos puolimo lyderį Mantą Makutunovičių.

Raudona kortelė buvo parodyta ir kitame pusfinalyje, kuriame „Dembava“ 4:3 pirmavo prieš „Aleksotą“, tačiau po gautos raudonos kortelės praleido keturis įvarčius ir į didįjį finalą nepateko.

„Pusfinalis mums buvo labai sunkus ir, tiesą sakant, laimėjome padedami sėkmės. Aišku, ne tik tai. Mūsų komandos žaidėjų motyvuoti nereikia – visi, net ir kasmet sendami, nori įrodyti, kad vis dar yra geriausi Lietuvoje. Stimulas yra didžiulis – nesustoti ir eiti į priekį“, – sakė V. Novičkovas.

Kaip ir didžiajame finale, taip ir kovoje dėl trečiosios vietos užfiksuotas rezultatas 7:3. Pergalę tokiu skirtumu iškovojo „Dembava“, nugalėjusi už prizininkų trejeto likusią „Narjantos “ ekipą.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Francis Samuelis Ogba iš „Dembavos“. Geriausiu vartininku pripažintas Marius Šalkauskas (IGOL), o naudingiausiu žaidėju – V.Novičkovas (IGOL).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS