Neįgaliesiems

II lyga: galimybė „TransINVEST“ dar labiau priartėti prie titulo

Šį šeštadienį Tauragės „Tauro“ – Kauno „Fortūnos“ rungtynėmis startuos devynioliktasis LFF II lygos turas. Tose pirmose rungtynėse ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri  yra vertesnė būti aukščiau dešimtosios pozicijos.

I grupė

Prieš savaitę staigmeną sukūrę ir tuomet antrąją vietą užėmusį „Kauno Žalgirį“ B įveikę Klaipėdos FM auklėtiniai šią savaitę pabandys sukurti dar didesnę sensaciją įveikdami Vilniaus rajono „TransINVEST“ atstovus. Ar tai įmanoma? Bent kol kas, per aštuoniolika rungtynių, to padaryti nepavyko niekam.

Nenumaldomai prie nugalėtojo titulo artėjantys „TransINVEST“ sėkmės atveju pirmąją vietą gali užsitikrinti jau po keturių turų. Klaipėdos komanda dar dar gali pakilti aukščiau, tačiau prizinė vieta – labiau teorinė galimybė.

Svarbias rungtynes antrojo rato antrajame ture žais Joniškio „Saned“ ir Vilniaus „Žalgiris“ C. Pačius aukščiausius tikslus prieš sezoną kėlę joniškiečiai turnyre yra penkti ir nuo prizines vietas užimančių varžovų atsilieka keturiais taškais. Jei būsimoje dvikovoje triumfuos jaunieji žalgiriečiai, tai Joniškio komanda viltis pakovoti dėl medalių galutinai komplikuos.

Marijampolėje dvikovoje prieš „Sūduvą“ B antrąją vietą gins „Šilutės“ futbolininkai.  Trapią trijų taškų persvarą turintys Pamario krašto atstovai vėl į kovą mes savo sunkiąją artileriją – veteranus. Kaip juos sustabdyti? Pavyko ne daug kam, tad treneris Dovydas Lastauskas turės sugalvoti kažką naujo.

Dėl prizinės vietos kovojantys „Kauno Žalgirio“ B futbolininkai po pralaimėjimo pirmajame antro rato ture pabandys reabilituotis dvikovoje prieš „Viltį“. Pastaroji komanda žaidžia kiek silpniau nei pati norėjo ir tikėjosi prieš sezoną, tačiau jos Dominyko Galkevičiaus auklėtiniams nuvertinti nereikėtų. „Viltis“ geba taškus atimti ir iš aukštesnes vietas užimančių komandų.

Tvarkaraštis

Rugsėjo 17 d. 13.00 val. Tauragės „Tauras“ – Kauno „Fortūna“;

Rugsėjo 18 d. 13.00 val. Klaipėdos FM – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Rugsėjo 18 d. 14.00 val. Joniškio „Saned“ – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Rugsėjo 18 d. 17.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Vilniaus „Viltis“;

Rugsėjo 24 d. 14.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – „Šilutė“;

II grupė

Silpnesniųjų grupės antrasis turas prasidės rungtynėmis, kuriose „Radviliškis“ ir „Džiugas“ B turės ypač pasistengti, kad turnyro lentelėje nebūtų paskutiniai. Galima tik priminti, kad radviliškiečių situaciją gadina prieš sezoną atimti trys taškai, o „Džiugo“ B rezultatai dažniausiai būna priklausomi nuo to, kiek rungtynėse dalyvauja A komandos atstovų.

Apie tai, kaip nelikti paskutinėje pozicijoje, yra priversti galvoti ir „Hegelmann“ B futbolininkai. Be abejo, kol kas viskas yra jų pačių rankose, įskaitant ir artimiausią dvikovą prieš „Utenį“ Utenoje. Uteniškiai, tiesa, sprendžia kiek kitokius nei išlikimo klausimus.

Likusiose dvejose rungtynėse savo klausimus spręs „Ateities“ ir „Jonavos“ jaunimas ir dėl vienuoliktos vietos kovojanti Kybartų „Sveikata“ bei Alytaus „Dainava“ B.

Tvarkaraštis

Rugsėjo 17 d. 17.30 val. FSK „Radviliškis“ – Telšių „Džiugas“ B;

Rugsėjo 18 d. 13.00 val. Utenos „Utenis“ – Kauno raj.„Hegelmann“ B;

Rugsėjo 18 d. 13.00 val. Kybartų „Sveikata“ – Alytaus „Dainava“ B;

Rugsėjo 20 d. 19.15 val. Vilnias „Ateitis“ – „Jonava“ B;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS