Neįgaliesiems

Ilgaamžiškumas: L. Pilibaitis taurės turnyre gali triumfuoti jau su trečiu klubu per du dešimtmečius

Sekmadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione paaiškės šio sezono LFF taurės laimėtojai.

Dėl istorinio trofėjaus ten susitiks FK „TransINVEST“ bei FA „Šiaulių“ futbolininkai. Sekmadienio dvikova Kaune prasidės 17.30 val.

Primename, kad šeštadienį tuo pat metu Dariaus ir Girėno stadione vyks Lietuvos ir FIFA legendų susitikimas, o abi dienas sirgalius džiugins ir žinomų Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

Bilietus į šventę įsigyti galite paspaudę čia. Primename, kad vienas bilietas galioja į abiejų dienų renginius.

Įdomu tai, kad abi komandos finale dalyvaus pirmą kartą ir apskritai – yra ganėtinai jaunos. „TransINVEST“ Lietuvos futbole debiutavo pernai, iškart laimėjo LFF II lygą o šiemet artėja prie pergalės Optibet Pirmoje lygoje, tuo tarpu Šiaulių klubas dar 2017 ir 2018-aisiais žaidė LFF II lygoje, po to tris sezonus praleido Optibet Pirmoje lygoje, o dabar antrus metus rungtyniauja aukščiausiame šalies divizione.

Nepaisant jauno klubų amžiaus, abi komandos turi itin patyrusių futbolininkų, kurie žino, ką reiškia laimėti LFF taurės trofėjų.

Netoli puikaus pasiekimo yra Linas Pilibaitis – jis gali tapti futbolininku, kuris LFF taurės trofėjų laimėtų su trimis skirtingais klubais.

Net kelis kartus (2002, 2004, 2005 ir 2008 metais) jis turnyrą laimėjo su FBK „Kauno“ komanda, o dar keturis trofėjus pridėjo atstovaudamas jau Vilniaus „Žalgiriui“.

Įdomu, kad būdamas dviejų komandų dalimi, taurę laimėjęs yra ir kitas „TransINVEST“ futbolininkas Aldas Korsakas. Jis taurės medalį turi taurę laimėjus „Žalgiriui“, o 2017-aisiais laimėjo turnyrą ir su Kauno „Stumbru“.

Jau anksčiau minėjome ir tai, kad 2005-aisiais taurę kaip žaidėjas su Kauno komanda laimėjo ir dabartinis „TransINVEST“ treneris Giedrius Barevičius.

Žmonių, jau žinančių pergalės LFF taurės turnyre skonį, yra ir Šiaulių komandoje. Čia labiausiai išsiskiria Egidijus Vaitkūnas ir Mantas Kuklys, kurie, dar atstovaudami „Žalgiriui“, trofėjų laimėjo po kelis kartus.

M. Kuklys tai padarė net septynis sykius, E. Vaitkūno sąskaitoje – penki taurės trofėjai.

Sykį taurę su „Žalgiriu“ yra laimėjęs Rolandas Baravykas ir Domantas Šimkus, su „Sūduva“ tai kartą padarė Eligijus Jankauskas.

Kam pavyks iškovoti debiutinį taurės trofėjų – paaiškės jau sekmadienį.

BNS ir „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS