Ilgoje baudinių serijoje Lietuvos paplūdimio rinktinė nugalėjo turkų klubą

Turkijoje stovyklaujanti Lietuvos paplūdimio rinktinė kontrolinėse rungtynėse po baudinių serijos 8:7 palaužė „Manavgat Beldiyespor“ ekipos pasipriešinimą. Dvikovos su daugkartine Antalijos regiono čempione pagrindinis laikas baigėsi 4:4, o per pratęsimą abi ekipos pelnė dar po vieną įvartį.

Trisdešimties laipsnių karštyje vykusiose rungtynėse Mantas Makutunovičius dviem įvarčiais užtikrino lietuviams dviejų įvarčių persvarą. Antrajame kėlinyje varžovai rezultatą išlygino, tačiau tuomet pasižymėjo Paulius Giedraitis.

Trečiajame kėlinyje į turkų įvartį atsakęs Arnas Levanauskas darsyk lietuvius išvedė į priekį, tačiau „Manavgat Beldiyespor“ iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatą dar spėjo išlyginti. Panašioje situacijoje per pratęsimą atsidūrė lietuviai, kai likus penkiasdešimčiai sekundžių po M. Makutunovičiaus ir Saimono Vitkausko kombinacijos rezultatas vėl tapo lygus.

Baudinių serija kažkiek priminė prieš kelias dienas UEFA Europos lygos finale vykusią seriją. Šiuo atveju buvo realizuoti net penkiolika baudinių iš eilės, o aštuntuoju bandymu turkų atstovas smūgiavo pro šalį.

„Be abejo, nebuvo lengva, tačiau labai džiaugiuosi komandos atsidavimu ir iškovota pergale. Patikėkite, po dvejų metų be rungtynių sustyguoti žaidimą nėra lengva. Be to, pasikeitusi sudėtis ir Pavelo Smolkovo bei Elvino Navicko traumos sumažino rotaciją bei dar labiau išvargino žaidėjus.

Vis tik, labiau norėčiau pakalbėti apie teigiamus dalykus. Žaidėme prieš labai stiprią komandą jų teritorijoje. Nepabūgome, kovojome vienas už kitą, sužaidėme labai geras rungtynes ir turime rezultatą. Aišku, tobulėjimui ribų yra labai daug, tačiau savo pasirodymu tikrai esame laimingi“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Septynių dienų Lietuvos paplūdimio rinktinės stovykla baigsis sekmadienį. Iki to laiko komanda sužais dar vienas kontrolines rungtynes su ta pačia „Manavgat Beldiyespor“ komanda.