Neįgaliesiems

Informacija dėl aukšto sportinio meistriškumo sportininkų vakcinavimo prioriteto tvarka

Lietuvos Respublikos Sveikatos ir apsaugos ministras papildė 2020 m.  gruodžio 23 d. įsakymą Nr. V-3006, atsižvelgdamas į Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos siūlymą ir įtraukdamas punktą dėl asmenų vakcinavimo prioriteto tvarka.

Įtrauktas punktas apie prioriteto tvarka vakcinuojamus asmenis skamba taip:

„1.16. asmenys, vykstantys dirbti į Lietuvos Respublikos diplomatines ir konsulines įstaigas užsienio valstybėse, taip pat kartu su šiais asmenimis vykstantys šeimos nariai; asmenys, vykstantys atstovauti Lietuvos Respublikai 17-oje tarptautinėje Venecijos architektūros bienalėje, „Eurovizijos dainų konkurse 2021“, dalyvauti aukšto meistriškumo sporto varžybose, karių mokymuose ar pratybose užsienio valstybėse;“.

Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija praneša, jog su Sveikatos apsaugos ministerija yra pasiektas susitarimas, jog asmenis, dalyvausiančius aukšto meistriškumo varžybose, pateiks nacionalinės sporto šakų federacijos Ministerijai, o Ministerija juos perduos savivaldybių kuratoriams.

Vakcinavimas bus galimas visose savivaldybėse.

Lietuvos futbolo federacija praneša, kad planuoja pasinaudoti suteikta galimybe ir pateikti Ministerijai sąrašą asmenų, kurie turėtų būti paskiepyti prioriteto tvarka.

„Nacionalinių rinktinių narių ir futbolo klubų, dalyvaujančių Europos turnyruose žaidėjų ir personalo vakcinavimas padės užtikrinti sklandų jų dalyvavimą tarptautiniuose turnyruose ir išvengti galimų nesklandumų, susijusių su viruso plitimu komandose“, – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Vakcinuoti turėtų būti Lietuvos vyrų ir moterų rinktinių nariai, taip pat jaunimo vaikinų ir merginų rinktinės, kurios dalyvauja tarptautinėse varžybose ir tarptautinių varžybų atrankose.

Taip pat vakcinuoti turėtų būti ir klubų, kurie šiemet varžysis tarptautiniuose turnyruose, nariai. Tie klubai yra Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, FK „Kauno Žalgiris“ ir FK „Panevėžys“ bei UEFA Čempionių lygoje besivaržysianti Šiaulių „Gintra“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS