Neįgaliesiems

Informacija dėl Lietuvos paplūdimio futbolo taurės turnyro

Ateinantį savaitgalį Klaipėdoje turėjo įvykti šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo taurės turnyras, tačiau neseniai mūsų šalyje prasiautusi stichinė audra šiuos planus pakeitė.

Rugpjūčio 19 dieną Klaipėdoje, II Melnragės (neįgaliųjų) paplūdimyje turėjo įvykti tradicinės Lietuvos paplūdimio futbolo taurės varžybos, tačiau stichija į šiuos planus įnešė savo korekcijų – turnyras atšaukiamas.

„Dėl ekstremalios situacijos Klaipėdos paplūdimyje bei neturint techninių galimybių tinkamai paruošti aikštę renginio vykdymui po pajūryje praūžusios audros, nutarta varžybų Klaipėdoje nevykdyti.

Išaiškinimas, jog paplūdimio varžyboms paruošti nepavyks, mūsų buvo gautas iš BĮ „Klaipėdos paplūdimiai vadovų, – apie situaciją kalbėjo Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Komandoms buvo pasiūlyta alternatyva – suorganizuoti taurės varžybas Birštone, tačiau šiai opcijai pritarė tik 3 komandos iš septynių užsiregistravusių, tad nutarta renginio šiuo metu nevykdyti apskritai.

Visgi, kaip akcentavo K. Dieninis, be turnyro paplūdimio futbolo entuziastai neliks.

„Planuojame Klaipėdoje organizuoti rudens–žiemos paplūdimio futbolo taurę, kurią vykdytume Klaipėdoje esančioje uždaroje smėlio arenoje, – sakė LSPFA direktorius.

Primename, kad neseniai finišavo ir „STIKLITA Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas, o jo nugalėtojais tapo daugkartiniai šalies čempionai Vilniaus IGOL.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS