Neįgaliesiems

Informacija dėl patvirtinto FIFA futbolo agentų reglamento

Informuojame, kad 2022 m. gruodžio mėn. FIFA patvirtino FIFA futbolo agentų reglamentą (FFAR), kuris įsigaliojo nuo 2023 m. sausio 9 d.

Nuo šiol kiekvienas asmuo, norintis tapti licencijuotu futbolo agentu, gali kreiptis dėl licencijos per naująją FIFA agentų platformą, adresu https://agents.fifa.com/

Tiems kandidatams, kurie nėra atleisti nuo FIFA futbolo agento egzamino, pirmasis žingsnis norint gauti licenciją veikti kaip futbolo agentui yra pateikti paraišką per FIFA agentų platformą. Kiekvienas kandidatas gali laisvai pasirinkti, kurioje futbolo federacijoje nori laikyti egzaminą.

Egzaminas trunka 60 minučių ir jį sudaro dvidešimt klausimų su atsakymų variantais, skirtų žinioms apie FIFA taisykles ir futbolo žaidėjų perėjimo sistemą patikrinti. Išlaikytas balas yra 75%. Norėdami laikyti egzaminą, turėsite atsinešti savo nešiojamąjį kompiuterį ir turėti savo interneto ryšį.

2023 m. bus surengti du FIFA futbolo agentų egzaminai.

Pirmasis FIFA futbolo agento egzaminas – 2023 m. balandžio 19 d.:

(Paraiškų teikimo terminas – iki 2023 m. kovo 15 d.);

Antrasis FIFA futbolo agento egzaminas – 2023 m. rugsėjo 20 d.:

(Paraiškų teikimo terminas – nuo 2023 m. gegužės 1 d. iki 2023 m. liepos 31 d.);

Nors licencijos gavimo procesas pagal FFAR įsigaliojo nuo 2023 m. sausio 9 dienos, iki 2023 m. spalio 1 d. bus taikomas pereinamasis laikotarpis, po kurio tarpininkavimo paslaugas galės teikti tik licencijuoti futbolo agentai.

Daugiau informacijos rasite FIFA interneto svetainėje adresu – https://www.fifa.com/legal/football-regulatory/agents/how-to-become-a-licenced-football-agent.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS