Įpusėjo Lietuvos moterų A lygos sezonas

Birželio 20-ąją Pilaitės futbolo maniežo aikštėje sužaistos paskutinės 10-ojo turo rungtynės, padidinusios intrigą komandų kovoje dėl 3-iosios vietos.

Čempionato debiutantas FK Vilnius rezultatu 3:0 pranoko varžoves iš Kauno. Nepaisant alinančios kaitros, abi komandos pademonstravo dinamišką ir kūrybingą žaidimą. Vilnietėms antrajame kėlinyje pavyko pelnyti taškus tolimais smūgiais – pasižymėjo Greta Guižauskaitė, Agnieška Kazarina ir Gabija Valiukevičiūtė.

A lygos sezonas po pertraukos sugrįš rugpjūčio 8-ąją. Po rungtynių Vilniuje dar labiau suintensyvėjo kova dėl trečios vietos, į kurią šiuo metu pretenduoja „Bangos“, „Kauno Žalgirio“ ir „Vilniaus“ komandos.

Titulą ginanti „Gintra“ per 10 rungtynių taškų nebarstė, o antroje vietoje įsitvirtino MFA „Žalgiris“-MRU.

5-6. Ana Cheminava (MFA Žalgiris-MRU), Karlīna Miksone (FK Gintra) – po 7

7-9. Ema Kriaučiūnaitė (FK Kauno Žalgiris), Skaistė Petrauskaitė (FK Vilnius), Simona Veličkaitė (FK Gintra) – po 6