Neįgaliesiems

Įpusėjo „Topo centras Euronics“ moterų I lygos sezonas

Penktadienį buvo sužaistos paskutinės pirmenybių 8-ojo turo rungtynės. Vasaros pertrauką lyderės pozicijoje pasitinka MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda.

Turnyro lentelės viršūnėje esanti komanda priėmė „Šešupę“ ir pelnė 32 įvarčius be atsako. Šiame susitikime Justina Blaževičiūtė ir Austėja Petkevičiūtė sumušė po 6 įvarčius, pokeriu pasižymėjo Radvilė Kelečiūtė ir Milda Ivanciūtė, hetrikais – Elena Ostrauskaitė, Emilija Gerasimova, dubliu – Monika Suščinskytė, o po vieną įvartį pridėjo Neda Klezaitė, Laura Grucytė ir Patricja Penkauskaitė.

„Gintros“ dublerinė komanda lieka įsitvirtinusi antroje vietoje po pergalės 5:3 prieš „Bites“. Vilnietės pirmavo po Arianos Lickūnaitės ir Terezos Romanovskajos (į savus vartus) įvarčių. Saulutės Railaitės hetrikas leido šiaulietėms persverti rezultatą, bet 75 minutę Agata Marija Kairytė atstatė pusiausvyrą. Tiesa, jau netrukus Saulutės Railaitės ir Manfredos Bartusevičiūtės įvarčiai įtvirtino pergalingą šiauliečių persvarą.

Marta Lipnickaitė buvo tiesiog nesulaikoma pirmajame kėlinyje ir įmušė keturis „Žalgirio“ įvarčius, į „Hegelmann“ dublerių vartus. Kauno rajono atstovės nepasidavė ir atsakė Guostės Ivoškaitės dubliu ir Emos Kriaučiūnaitės įvarčiu. Rungtynių pabaigoje Elzė Kiškūnaitė užfiksavo galutinį rezultatą – 5:3 aikštės šeimininkių naudai.

Lygiosiomis 1:1 sužaidė „Džiugo“ ir „Vilkijos“ komandos. Telšietės kurį laiką pirmavo po Kornelijos Kačenauskaitės realizuoto baudinio, o viešnių ekipos puolėja Gabija Malakauskaitė antro kėlinio pradžioje išlygino rezultatą.

Į aštuntą poziciją pakilo „Utenos Utenis“ po pergalės išvykoje 16:0 prieš FK „Saned“ B komandą. Prie pergalės Eglė Jurgelionytė prisidėjo „pokeriu, Airinga Anavičiūtė, Katrina Zajac – hetrikais, Ugnė Kvartūnaitė – dubliu, Gabija Repečkaitė, Paulė Zlataravičiūtė, Evija Berentaitė ir Gabrielė Savickaitė – pavieniais įvarčiais.

FA „Šiauliai“-ŠSG ir FK „Nevėžis“ pasinaudojo proga anksčiau sužaisti savo rungtynes. Jas 6:0 laimėjo šiaulietės, tris kartus pasižymėjus Sonatai Durienei, du kartus – Samantai Karasiovaitei ir kartą – Augustei Augėnaitei.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS