Neįgaliesiems

Iš Minsko Lietuvos čempionės išvyko nepralaimėjusios

Nors turnyro organizatoriai Minske deklaravo, jog paskutines rungtynes Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda žais su rezervine „ZFK Minsk“ ekipa, vis tik nieko panašaus neįvyko.

Didžioji dalis pajėgiausių Baltarusijos komandos futbolininkių žaidė nuo pat pirmų susitikimo minučių, o pastarąsias keitė peržiūroje dalyvaujančios ir gerą įspūdį bandžiusios palikti legionierės. Vis tik šiaulietėms kaip ir pirmajame tarpusavio mače tai papildomų problemų nesukėlė.

Rungtynių pradžioje po Z. Coleman įvarčio persvarą įgijusioms Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms iki mačo pabaigos jos išsaugoti nepavyko ir komandos dar kartą sužaidė identiškomis lygiosiomis – 1:1. (1:0)

Atvirkščiai nei pirmajame mače su Minsko klubu, šįsyk pačioje rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė Lietuvos čempionės. Nuo varžovių gynėjų atitrūkusi Z. Coleman gražiu smūgiu nuginklavo varžovių vartininkę ir jau 4-ąją minutę komandą išvedė į priekį. Pirmajame kėlinyje dar vieną puikų šansą pasižymėti ir padvigubinti persvarą turėjo ta pati Z. Coleman, tačiau pastarosios smūgis prašvilpė greta virpsto. Iki pertraukos šiaulietės išsaugojo pranašumą – 1:0.

Antrajame kėlinyje šiaulietėms pradėjo stigti jėgų, o tuo pasinaudojusios baltarusės išlygino rezultatą – 1:1. Nors per likusį laiką kamuolį daugiausiai kontroliavo aikštės šeimininkės nieko ypatingai pavojingo joms sukurti nebepavyko ir komandos išsiskyrė taikiai.

fkgintra.lt infromacija

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS