Neįgaliesiems

Įsibėgėja senjorų ir veteranų pirmenybių sezonas

Įsibėgėja kovos Lietuvos futbolo senjorų ir veteranų pirmenybėse. Trijų skirtingų amžių kategorijų varžybose šiemet varžosi keli šimtai žaidėjų.

Skaitlingiausiose pirmenybėse – senjorų (50+) –  sužaisti 8 turai iš 13. Čia turnyro lentelės viršuje karšta – pirmauja „Kaunas“ (18 tšk.), antri žengia Vilniaus senjorai (17 tšk.), treti – Utenos senjorai (15 tšk), toliau rikiuojasi Panevėžio ir Šiaulių ekipos (po 14 tšk.)

Paskutiniame ture lyderiai kauniečiai du kartus sužaidė lygiosiomis 0:0, o Utenos komanda paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą dvikovoje su Vilniaus senjorais. Kiek netikėtai „Lampėdžiai“ 1:0 įveikė Šiaulių ekipą.

„Pirmenybės klostosi įdomiai, komandos apylygės. Nemažai netikėtumų. Didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno komandos kol kas nepabėgo nuo mažesniųjų. Dvikovoje dėl pirmos vietos kauniečiai pirmauja, bet jei reikėtų spėti, pagal žaidimą prognozuočiau, kad Vilniaus komanda gali ir nugalėti. Jie šį sezoną labai pasistiprinę. Seniai teko žaisti tiek laiko be kamuolio“, – įspūdžiais dalinosi vienas pirmenybių koordinatorių, Utenos komandoje žaidžiantis Dainius Širvys.

Taškus pastaruoju metu pirmenyėbse pradėjo rinktis ir „Skaistgirys-Žvelgaitis“ bei Kauno „Fenikso“ komandos. Tiesa, pirmiesiems padeda legionieriai iš Latvijos, kurių ateitis komandoje atsidūrė migloje dėl pandemijos grėsmės numatomų ribojimų tarp šalių.

„Pirmenybėms kol kas pandemija nesutrukdė, viskas vyksta sklandžiai, stengiamės laikytis valdžios reikalavimų. Tikimės, kad pavyks sezoną pabaigti sveikai ir solidžiai aikštėje“ , – vylėsi D. Širvys.

Kitas pirmenybių turas rugsėjo 12-13 d. numatomas Klaipėdoje, Kaune ir šiauliuose. Sezono finišas – spalio 10 d. Kaune.

Veteranų (40+) pirmenybėse kol kas nėra lygių „Dainavos“ senjorams, kurie laimėjo 4 rungtynes bendru rezultatu 34:3. Net 11 įvarčių yra pelnęs Žydrūnas Karčemarskas. Antri žengia Kauno „Virpsto“ atstovai (9 tšk.), treti – Jonavos „Klevo“ (7 tšk.)

Artimiausios rungtynės numatomos po dviejų savaičių Ukmergėje ir Šilutėje.

Veteranų (35+) pirmenybėse eina į pabaigą varžybos regionuose. Aukštaitijos regione „Dainavos“ komandai iškovojo 5 pergales iš 6 ir užsitikrino pirmą vietą, o Ukmergės „Vienybė“ liks antroje.

Šios ekipos laukia savo varžovų iš Žemaitijos regiono. Į pirmas dvi vietas pretenduoja Kretingos „Minija“ (13 tšk.), Gargždų „Veteranas“ (12 tšk.), ir jungtinė Plungės „Babrungo“ – Telšių „Džiugo“ komanda (11 tšk.). Kretingiškiai jau sužaidė visas rungtynes, o jų varžovai dar rungtyniaus rugsėjo 4 d.

Regionų nugalėtojai tarpusavyje susitiks vieneriose atkrintamosiose pusfinalio rungtynėse. Nugalėtojai keliaus į finalą, o pralaimėjusieji žais dėl 3 vietos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS