Islandija pasirodė sunkiai įkandamas riešutas

Ketvirtadienį Gargžduose toliau tęsėsi UEFA Talentų turnyras. Antrosios rungtynės jame dalyvaujančiai Lietuvos U-16 rinktinei nesusiklostė sėkmingai ir buvo nusileista Islandijos bendraamžiams 0:3.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko atkakli kova, tačiau islandai dažniau lankėsi mūsų aikštės pusėje. 29 minutę varžovai išsiveržė į priekį po tikslaus Roberto Hrafnkelssono smūgio.

36 minutę teisėjas skyrė ir vienuolikos metrų baudinį į Lietuvos vartus, bet Danielis Djuričius savo smūgio realizuoti nesugebėjo.

Po pertraukos Islandija padidino savo pranašumą. 44 minutę pasižymėjo Johannas Arnarsonas, o vėliau dar vieną įvartį pridėjo Bjarturas Barkarsonas.

Šeštadienį Lietuva žais paskutines rungtynes su Estija.

Lietuva – Islandija 0:3 (0:1)
Gargždų stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas – Edmundas Gaigalas
Įspėti: 31 min. E. Jankauskas (Lietuva), 36 min. N. Žebrauskas (Lietuva).
Įvarčiai: 29 min. R. Hrafnkelsson (0:1), 44 min. J. Arnarson (0:2), 80+4 min. B. Barkarson (0:3)

Lietuva: Maksimilian Kaufmann, Nojus Stankevičius, Natanas Žebrauskas (41 min. Matas Dedura), Rokas Nakrošius, Meinardas Mikulėnas (70 min. Astijus Cvetkovas), Edas Jankauskas (41 min. Gytis Makauskis), Žygimantas Baguška (41 min. Linas Zingertas), Juozas Lubas (55 min. Motiejus Burba), Eimantas Abramavičius (41 min. Gustas Jarusevičius), Danielius Zybartas (55 min. Žygimantas Baltrūnas), Deimantas Rimpa (41 min. Karolis Žebrauskas). Atsargoje: Dovydas Vilkas.