Neįgaliesiems

Ispanijoje įsikūrusi Lietuvos rinktinė treniruotę surengė „Real“ klubo bazėje

Lietuvos futbolo rinktinė sekmadienio popietę atvyko į Ispaniją, kur antradienį sužais kontrolines rungtynes su šios šalies nacionaline komanda.

Tiesioginę Lietuvos ir Ispanijos rinktinių akistatos transliaciją antradienį nuo 21.45 val. stebėti galėsite LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

Ispanijos sostinę Madridą Lietuvos rinktinė pasiekė užsakomuoju reisu bei įsikūrė miesto centre. Tiesa, su komanda į Ispaniją neišvyko Rolandas Baravykas, kuris rinktinę turėjo palikti dėl asmeninių priežasčių.

Sekmadienio vakarą rinktinė taip pat surengė pirmąją treniruotę Ispanijoje, ji buvo surengta vieno geriausių Ispanijos klubų Madrido „Real“ bazėje.

„Kelionė ir sąlygos buvo fantastiškos, treniruotei sąlygos taip pat buvo labai geros. Vaikinai buvo geros nuotaikos, gerai pajudėjome. Tokiomis sąlygos ir noro atsiranda dar daugiau, ypač tada, kai laukia toks varžovas“, – po treniruotės kalbėjo rinktinės trenerių štabo narys Rolandas Džiaukštas.

Nors rinktinei ispanų iššūkis bus jau trečios rungtynės per savaitę, vienas rinktinės trenerių teigė, jog žaidėjų fizinė būklė atrodo gera.

„Šiai dienai atrodo, kad visi atsigavo po paskutinių rungtynių, kelionė nebuvo sudėtinga, tad viskas turėtų būti gerai“, – teigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS