Neįgaliesiems

Išrinktas naujasis A lygos prezidentas

Ketvirtadienį įvyko Lietuvos futbolo A lygos asociacijos valdybos narių susirinkimas, kurio metu buvo išrinktas naujasis valdybos pirmininkas, užimsiantis ir A lygos prezidento pareigas.

 

Juo tapo Vilniaus „Riterių“ klubo prezidentas Janas Nevoina, naujose pareigose pakeitęs Marijampolės „Sūduvos“ prezidentą Vidmantą Murauską.

A lygos valdybos pirmininko ir prezidento pareigas V. Murauskas užėmė nuo 2018 metų gruodžio mėnesio.

Susirinkimo metu įvyko balsavimas – prieš jį buvo patvirtintos I. Nevoinos bei Vilniaus „Žalgirio“ direktorės Vilmos Venslovaitienės kandidatūros.

4 balsai pasisakė „už“ I. Nevoinos kandidatūrą, „prieš“ – 1 balsas, „susilaikė“ taip pat 1 balsas.

1 balsas pasisakė „už“ V. Venslovaitienės kandidatūrą, 0 balsų – buvo „prieš“, 5 balsai – „susilaikė“.

Artimiausiu metu pokyčiai bus atlikti Registrų centre, kuriais bus patvirtintos naujosios I. Nevoinos pareigos Lietuvos futbolo A lygoje.

„Turėjome susirinkimą, kurio metu diskutavome apie einamuosius futbolo reikalus karantino metu bei išrinkome naująjį Lietuvos futbolo A lygos vadovą Ivaną Nevoina. Džiaugiuosi, kad susirinkime dalyvavę žmonės buvo vieningi savo pasirinkime ir linkiu I. Nevoinai didžiausios sėkmės. Šiuo metu A lyga išgyvena sudėtingą laikotarpį, tačiau tikiu, kad I. Nevoinai pavyks optimizuoti lygos veiklą ir pakelti ją į naują lygį. Ateityje federacija sieks dar glaudesnio bendradarbiavimo su A lyga, norime prisidėti prie A lygos vystymo ir esant poreikiui būsime pasiruošę pasidalinti visais savo turimais resursais“, – pabrėžė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS