Neįgaliesiems

Išrinktas naujasis Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas

Liepos 4 dieną Kaune įvyko Lietuvos masinio futbolo asociacijos narių neeilinis visuotinis susirinkimas.

Susirinkimo metu buvo išrinktas naujasis Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas – juo tapo prieš tai asociacijos direktoriumi dirbęs, ilgametis Lietuvos masinio futbolo sektoriaus darbuotojas Ignas Marcinkevičius, išrinktas ketverių metų kadencijai.

„Džiaugiuosi ir dėkoju asociacijos nariams, kad pasitikėjo manimi bei išrinko mane prezidento pareigoms. Kadangi nesu naujokas šioje srityje – sukaupta ilgalaikė patirtis – stengsiuosi kartu su komanda nuosekliai plėtoti masinį futbolą Lietuvoje, kurti įtraukiančius projektus bei skatinti populiariausio sporto pasirinkimą.

Masinis futbolas nėra tik žaidimas aikštėje, tai kur kas daugiau – ir edukacija, ir saugių sąlygų kūrimas, ir fizinio aktyvumo projektai, ir tvarumo puoselėjimas, ir neįgaliųjų įtraukimas į šį nuostabų sportą futbolą“, – mintimis po išrinkimo dalinosi naujasis prezidentas I. Marcinkevičius.

Šiame poste I. Marcinkevičius pakeis prieš tai asociacijai vadovavusį Sergejų Slyvą, kuris tapo Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos vadovu.

Neeilinio visuotinio narių susirinkimo metu taip pat buvo išrinkta ir asociacijos valdyba – jos nariais tapo Audronė Vizbarienė, Daiva Statkevičienė, Sergejus Slyva bei Martynas Karpavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS