Neįgaliesiems

Istorinio Europos čempionato atranka vyks Prienuose

Atranka į pirmą kartą istorijoje organizuojamą Europos moterų salės futbolo (futsalo) čempionatą prasidės Prienuose. „Futsal EURO 2019“ atrankos turnyre naujai formuojama Lietuvos rinktinė kovos dėl kelialapio į kitą atrankos etapą su Suomijos ir Slovakijos nacionalinėmis komandomis.

„Prienų arena puikiai pritaikyta salės futbolui, o savivaldybė suteikė ypač geras sąlygas tarptautiniam turnyrui vykdyti. Lietuvos moterų salės futbolo rinktinei tai bus debiutas tarptautinėse varžybose, todėl lauksime ir žiūrovų dėmesio bei palaikymo“, – sakė atrankos turą organizuojančios Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas. 

„Futsal EURO 2019“ atrankos turnyras Prienuose vyks rugpjūčio 22-24 dienomis. Jo tvarkaraštis:

Rugpjūčio 22 d.
19:00 Lietuva – Suomija

Rugpjūčio 23 d.
17:00 Suomija – Slovakija

Rugpjūčio 24 d.
19:00 Slovakija – Lietuva

Grupės nugalėtoja keliaus į pagrindinį atrankos ratą, kuris vyks rugsėjo 11–16 dienomis Portugalijoje.

Finalinis „Futsal EURO 2019“ turnyras vyks ateinančių metų vasario viduryje.

Nors oficialus Europos moterų futsalo čempionatas organizuojamas pirmą kartą, Europoje moterų  salės futbolas žaidžiamas jau daugiau negu dešimtmetį. Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Rusijos rinktinės jau yra sužaidusios virš 100 rungtynių. Taip pat vyksta neoficialus pasaulio moterų čempionatas, kurį visus 6 kartus laimėjo Brazilijos rinktinė.

Tuo tarpu Lietuvoje vyksta keli moterų salės futbolo renginiai – organizuojamas Lietuvos moterų salės futbolo čempionatas, vienos populiariausių ir masiškiausių tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės „Ladygolas“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS