Istorinis pasiekimas: FK „Gintra“ 20-ąjį kartą užsitikrino Lietuvos čempionių titulą

Nukeltose 13-ojo turo rungtynėse Kaune triumfavo Šiaulių futbolo klubas „Gintra“, surinkęs 48 taškus ir tapęs nebepavejamu „Spark Energy“ moterų futbolo A lygos varžovėms.

Šiaulietės šį vakarą rezultatu 7:0 pranoko FK „Kauno Žalgiris“ ekipą. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Jelena Čubrilo, Rimantė Jonušaitė, Algimantė Mikutaitė ir Simona Veličkaitė. Po pertraukos įvarčių sąskaitą papildė J. Čubrilo, Jessica Kohm Ayers ir R. Jonušaitė.

Rungtynių apžvalga

Dariaus Jankausko komentaras

Mildos Liužinaitės komentaras

Šį sekmadienį vyks „Spark Energy“ moterų futbolo A lygos 18-ojo turo rungtynės, čempionate išlikus intrigai komandoms kovojant dėl bronzos medalių.

Varžybų tvarkaraštis

Rezultatyviausios čempionato žaidėjos

1. Rimantė Jonušaitė (FK „Gintra“) – 38 įvarčiai

2. Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 24 įvarčiai

3. Jessica Kohm Ayers (FK „Gintra“) – 17 įvarčių

4. Lijana Gedminaitė (FK „Banga“) – 14 įvarčiai

5–7. Ana Cheminava (MFA „Žalgiris“-MRU), Ema Kriaučiūnaitė (FK „Kauno Žalgiris“), Simona Petravičienė (FK „Gintra“) – po 11 įvarčių