Neįgaliesiems

Ištraukti „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės burtai

Penktadienio ryte LFF būstinėje ištraukti 2021 metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės burtai. Aštuonios turnyrui užsiregistravusios komandos buvo suskirstytos į keturias poras.

„Burtus vertinu gerai. Linkiu komandoms gero laiko“, – ceremoniją trumpai reziumavo naujasis Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Taurės nugalėtojo titulą gins šiemet čempionate trečiąją vietą užėmę Kauno „Aleksoto“ futbolininkai. Priminsime, kad pastarieji pernai taurės turnyro finale po baudinių serijos nugalėjo daugkartinius čempionus Vilniaus IGOL atstovus. Deja, šiemet finalo pakartojimo neišvysime, nes IGOL dėl taurės nusprendė nesivaržyti.

„Aleksoto“ varžovu ketvirtfinalyje taps po ilgesnės pertraukos į paplūdimio futbolo šeimą sugrįžtantys sostinės „Rings“ futbolininkai. Priminsime, kad ankstesniais metais „Rings“ yra iškovoję ne vieną gražią pergalę.

Dar vieną porą sudarys Panevėžio „Dembavos“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“ atstovai. Abi šios ekipos šiemet debiutavo Lietuvos čempionate. „Dembava“ jame liko ketvirta, „Šiandien plotas“ į ketvirtfinalį nepateko.

Šalies vicečempionei Vilniaus „Audrai“ burtai lėmė Kupiškio „Narjantos“ barjerą. Šios ekipos žaidė ir Lietuvos čempionato ketvirtfinalyje ir tąsyk pergalę po sunkios kovos iškovojo vilniečiai.

Paskutiniąją ketvirtąją porą turėjo sudaryti naujokė Vilniaus „Raika“ ir Mažeikių „Olimpo SC“ ekipos, tačiau jau ištraukus burtus mažeikiškiai oficialiai pareiškė pasitraukiantys iš turnyro.

Ketvirtfinalių nugalėtojai keliaus į pusfinalį ir kovos dėl LFF taurės, o ketvirtfinaliuose pralaimėjusios komandos pirmąsyk istorijoje varžysis dėl mažosios taurės. Laimėtojai paaiškės rugpjūčio 14 dieną Palangoje prie gelbėjimo stoties.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS