Neįgaliesiems

Ištraukti UEFA turnyrų antro atrankos etapo burtai

Trečiadienį buvo ištraukti UEFA turnyrų atrankų antrojo burtai, kuriuose savo potencialius (o vienas klubas – ir garantuotus) varžovus sužinojo ir Lietuvos komandos.

FK „Panevėžiui“ įveikus pirmą Čempionų lygos atrankos varžybų etapą, kuriame jie susigrums su Helsinkio HJK ekipos, antrame etape lauktų Lenkijos čempionė Balstogės „Jagiellonia“

Suomijos ir Lietuvos klubų akistatos pralaimėtojas kovas tarptautiniame fronte tęs Konferencijų lygos trečiame etape.

FK „Panevėžio“ informacija;

**********

Sėkmės atveju „Žalgirio“ antrajame atrankos etape laukia akistata su Švedijos arba Kipro klubu.

UEFA Konferencijų lygos pirmajame etape „Žalgiris“ susitiks su Suomijos komanda VPS. Šios poros nugalėtojas pateks į antrą etapą, kurio burtai ištraukti trečiadienį.

„Žalgirio“ ir VPS porai teko akistata prieš vieną iš Europos lygoje startuosiančių ekipų – Boraso „Elfsborg“ (Švedija) arba „Paphos“ FC (Kipras). Konferencijų lygoje žais šioje poroje pralaimėjusi ekipa.

fkzalgiris.lt informacija;

**********

Tuo tarpu FA „Šiauliams“ įveikus pirmą UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapą, antrame jų lauktų „Osijek“ ekipa iš Kroatijos.

**********

Nuo antrojo atrankos etapo savo pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje pradėsiantys LFF taurės laimėtojai FK „TransINVEST“ sužinojo būsimus savo varžovus. Jais tapo „Mlada Boleslav“ futbolininkai iš Čekijos.

FA „Šiauliai“/Tubuko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS