Neįgaliesiems

Ištraukti vyrų Baltijos taurės burtai, turnyre – ir Farerų Salų rinktinė

Birželio mėnesį vėl vyks vyrų rinktinių Baltijos taurės turnyras, o būsimų jo dalyvių atstovai Paryžiuje ištraukė turnyro burtus.

Turnyre šiemet vėl dalyvaus keturios komandos – nuolatinės dalyvės Lietuva, Latvija ir Estija, o ketvirta turnyro komanda šiemet taps Farerų Salų rinktinė.

Birželio 8 dieną bus žaidžiami du pusfinaliai, kurių nugalėtojai pateks į finalą ir birželio 11-ąją rungsis dėl taurės, o pralaimėjusios komandos tą pačią dieną varžysis dėl trečios vietos.

Komandų dalyvių atstovai, susibūrę Paryžiuje dėl UEFA kongreso ir UEFA tautų lygos grupės etapo burtų, ištraukė ir Baltijos taurės burtus, po kurių paaiškėjo pusfinalio poros.

Lietuvos rinktinei pusfinalyje teks Latvijos rinktinės iššūkis, o pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos svečiuose. Kitą pusfinalio porą sudarys Estijos ir Farerų Salų rinktinės.

Beje, jau aišku, jog nepaisant to, ar lietuviai pateks į finalą, ar žais dėl trečios vietos, antrosios rungtynės bus žaidžiamos Kaune.

Pastarasis Baltijos taurės turnyras buvo žaidžiamas 2022-ųjų rudenį. Tąkart lietuviai pusfinalio rungtynėse Kaune po baudinių serijos pralaimėjo Islandijos komandai, o dvikovoje dėl trečios vietos neprilygo estams.

Pastarąjį kartą lietuviai Baltijos taurę laimėjo 2010-aisiais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS