Neįgaliesiems

Italams nusileidęs „Kauno Žalgiris“ pasitraukė iš UEFA Futsal Čempionų lygos

„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai šeštadienį sužaidė paskutines UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynes Prienuose ir baigė savo pasirodymą šio sezono turnyre. Dentinho auklėtiniai rezultatu 2:7 (2:3) pralaimėjo „Feldi Eboli“ ekipai, kuri ir žengė į kitą etapą.

Sužaidus keletą minučių rungtynėse Italijos komanda išsiveržė į priekį, bet vos po kelių akimirkų rezultatą žalgiriečiams pavyko išlyginti – 1:1.

„Feldi Eboli“ komanda po dar dviejų minučių vėl įgijo pranašumą, kurį panaikinti „Kauno Žalgiriui“ pavyko tik įpusėjus kėliniui, kai pasižymėjo Wepe – 2:2.

Pirmame kėlinyje pražangų prisirinkę kauniečiai pačioje kėlinio pabaigoje galiausiai gavo ir šeštą pražangą, kurią įvarčiu po tikslaus baudos smūgio pavertė Venancio – 2:3.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ stengėsi lyginti rezultatą, tačiau pralaužti varžovų gynybos niekaip nepavyko.

Sužaidus pusę antro kėlinio „Feldi Eboli“ pranašumą padidino Guilhermao, o vėliau, kai Lietuvos salės futbolo čempionai žaidė be vartininko, krito dar trys įvarčiai į „Kauno Žalgirio“ vartus.

Iš pradžių du įvarčius pelnė Luizinho, o tašką rungtynėse padėjo dar vieną baudos smūgį realizavęs Andre Fantecele. Beje, rungtynių dėl dviejų geltonų kortelių nebaigė Kaique.

zalgiris.lt informacija ir nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS