Neįgaliesiems

Italijos futbolo federacijos ir LFF atstovai dalinosi patirtimi esporto vystymo srityje

Kovo mėnesį LFF Esporto vystymo vadovas Edgaras Abromavičius lankėsi Italijos futbolo federacijos būstinėje Romoje ir susitiko su organizacijos vadovu Giovanni Sacripante.

Šis vizitas buvo Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) ir Lietuvos futbolo federacijos bendradarbiavimo rezultatas siekiant įgauti žinių ir patirties esporto vadybos srityje.

Italijos futbolo federacijos vystomą esporto verslo sritis – viena sparčiausiai augančių tarp visų FIFA narių. Šiuo metu organizacija skiria ypač didelį dėmesį ne vien nacionalinei esporto rinktinei, bet ir elektroninio sporto masiškumui mokyklose.

Italijos futbolo federacija yra viena iš asociacijų, kuri yra pasiekusi aukščiausius esporto rodiklius socialinėje ir skaitmeninėje medijoje. Giovanni Sacripante pasidalino savo įžvalgomis ir patirtimi, kuri susijusi su elektroninio sporto komercija ir vystymo ypatumais skirtingose šalies regionuose.

„Italijos rinka yra viena didžiausių ir sparčiausiai augančių futbolo esporto rinkų Europoje. Nesenai pradėjome dirbti su Lietuvos futbolo klubais ir siekiame kartu su LFF padėti organizacijoms patekti į globalią rinką per esportą.

Taip pat didelį  dėmesį skiriame edukacijai dirbant su įvairiais universitetais ruošiant būsimus esporto specialistus klubams ir kitoms futbolo organizacijoms.

Įgauta patirtis Italijos futbolo federacijoje suteikė gerosios vadybos praktikos, kuri greitu metu bus panaudota klubų vystymo procese ir tobulinant esporto valdymo programą Esporto A lygoje bei organizuojant rinktinės pasirodymus FIFA eNations turnyre“, – teigė E. Abromavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS