Neįgaliesiems

Italų treneris R. Mancini prieš rungtynes su Lietuva: „Turėsime būti kantrūs“

Italijos rinktinė antradienį atvyko į Lietuvą, kur trečiadienį su vietos rinktine sužais atrankos į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą.

Akistatą tarp Lietuvos ir Italijos komandų nuo 21.30 val. tiesiogiai rodys LRT PLIUS ir LRT.lt.

Spaudos konferencijoje prieš rungtynes dalyvavęs italų treneris Roberto Mancini tikino, jog laukia sunkaus mūšio.

„Lietuva yra puiki komanda, yra fiziška komanda, gerai žaidžia puolime. Šiame lygyje lengvų rungtynių nebūna ir tam, kad laimėtume, turėsime sužaisti puikias rungtynes“, – akcentavo strategas.

Jis taip pat teigė, jog nedidelis Lietuvos pranašumas gali būti ir dirbtinė LFF stadiono danga, ant kurios lietuviai žaidžia ir treniruojasi.

„Jie geriau pažįsta stadioną, bet apskritai labai gerbiu Lietuvos rinktinę ir norėdami laimėti turėsime būti labai susikaupę ir susikoncentravę“, – tikino specialistas.

Lietuva prieš pajėgius varžovus įprastai mėgsta žaisti gynyba remtą futbolą. Kaip minėjo R. Mancini, italai turės būti kantrūs ir išlaukti savo progų priekyje.

„Lietuva žaidžia gynybinį žaidimą, moka žaisti gynyboje, tad tam, kad gautume progų ir laimėtume, turėsime būti kantrūs, žaisti savo žaidimą ir būti ramūs“, – svarstė treneris.

Jis taip pat sakė matęs Lietuvos akistatą Šveicarijoje su vietos rinktine, kuri tą mačą laimėjo minimaliu skirtumu 1:0.

„Mačiau tas rungtynes, Lietuva žaidė labai fiziškai. Jie žaidžia kontratakų žaidimą, o kadangi žaidžia namuose, tai irgi gali būti jų pliusas. Tos rungtynės baigėsi 1:0, buvo sudėtingos rungtynės, tokių laukiame ir rytoj“, – teigė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS