Neįgaliesiems

Įvairių profesijų atstovai tradiciškai susibūrė LFF Kalėdiniame turnyre

Septintus metus iš eilės aktyvius skirtingų profesijų futbolo mėgėjus Kaune subūrė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Kalėdinis futbolo turnyras, kuriame netrūko geros nuotaikos ir atkaklių kovų.

T. Raginos ir E. Šemioto nuotr.

Dėl čempionų vardo šiais metais kovėsi Lietuvos futbolo federacijos, Nacionalinės futbolo akademijos (NFA), Kauno verslininkų, Kauno miesto savivaldybės, Lietuvos sporto žurnalistų klubo „PRESSAS“ ir Lietuvos Respublikos Seimo atstovai.

Turnyre žaidė nacionalinės rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, rezultatyviausias visų laikų Lietuvos rinktinės žaidėjas Tomas Danilevičius, taip pat buvęs žaidėjas ir FIFA kategorijos teisėjas, dabar LFF generalinio sekretoriaus pareigas užimantis Nerijus Dunauskas.

Komandos pasiskirstė į du pogrupius, kuriuose pirmąsias vietas užėmė NFA ir LFF ekipos. Šios dvi komandos susitiko įtemptoje finalo dvikovoje, kurioje pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 3:3 ir buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Baudinių serijoje produktyvesni buvo NFA atstovai, laimėję rezultatu 4:2.

Trečią vietą užėmė Kauno verslininkų komanda, įveikusi „PRESSĄ“ 4:1. Tuo tarpu praeitais metais triumfavusi Kauno miesto savivaldybės ekipa kovėsi tik dėl penktos vietos ir nugalėjo LR Seimo atstovus 6:2.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo keturis įvarčius įmušęs T. Danilevičius, kuris pademonstravo, jog neprarado puolėjo instinktų. Tuo tarpu geriausiu turnyro futbolininku pripažintas E. Jankauskas, kuris taip pat kėlė galvos skausmą oponentų gynybai.

Geriausio varžybų vartininko įvertinimo sulaukė Tautvydas Vencevičius („PRESSAS“), geriausiu gynėju tapo Henrikas Grikas (NFA), geriausiu saugu – Rimantas Cepovas (Kauno verslininkai), o geriausiu puolėju – Rokas Garastas (NFA). „Hummel“ prizais apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai, teisėjai bei gydytojai.

Renginyje netrūko geros nuotaikos, o šventės dalyviai vėliau turėjo galimybę pabendrauti neformalioje aplinkoje, aptarti galimus tarpusavio ryšius, įvertinti praėjusius ir aptarti naujuosius metus.

Turnyro organizatorius Romas Pikčilingis sakė: „Aikštėje netrūko puikios kovos. Šį kartą turėjome vieną geriausių visų laikų finalų: žaidėjai demonstravo aukštą meistriškumą, o savotiško derbio ypatumai tarp NFA ir LFF komandų atsispindėjo aikštėje – visi norėjo įrodyti, kad yra geresni, netrūko grubaus žaidimo, užfiksuoti nuostabūs įvarčiai“.

„Smagu, jog bendruomenė susirinko, pabendravo, buvo galima jausti kalėdinę dvasią. Manau, jog labai svarbu, kad skirtingų profesijų atstovus sujungia toks renginys – visi turi galimybę ne tik sužaisti kartu, bet sutvirtinti ryšius bei aptarti potencialiai geras idėjas“, – teigė R. Pikčilingis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS